Prijava

Meni je najgore ovo takmičenje ja vodim ispunjeniji život od tebe jer vozim to i to. To mi je nejasno.

Ja sam bio na svjetskom prvenstvu u brazilu i picke su im uzas...sta ti je tv..

A jbg Prove.
Moje dete ide na engleski, tenis i karate šta tvoj sin trenira

realno kada bih uhvatio sebe da mi lajfstajl Boxora i Pseta bude zivotni uzor, momentalno bih sebe podvrgnuo dobrovoljnoj kastraciji da se slucajno ne razmnozim. Da, nemam nista protiv ljudi, cak i ne mislim da su neka preterana govna.

Ispoštovasmo naslov teme. Xd

Ej, ja imam kolege (uglavom oni koji su radili za manju platu pa unapređeni ili došli iz drugih firmi gde su imali manju platu) koji su lagano uzeli automobile na kredit. Ono 10-15k evra.

A jebeno imaju službeni auto 24h na raspolaganju.

I nisu ono puni para pa kao ajd i novi auto, ne brate, čisto da komšiluk vidi da je uspeo u životu.

Posle taj privatni i ne pali jer mu je u službenom besplatno gorivo.

Kompleksi oni najgori.

Bombas samo pati jer nikome nije uzor a kome ce i biti tako govnjiv

Бомбаш је само врећа за иживљавање и симбол људске глупости

Maestro, Boljo, morate vi jos mnogo da rastete do bombasa.
Inace mislila sam da je tema Sirotinjska spika u pitanju. Cim se vi bavite...

Бохор
A jbg Prove.
Moje dete ide na engleski, tenis i karate šta tvoj sin trenira

Odgovor na ovo pitanje, da mi je postavljeno u životu (u situaciji da imam decu), bi bilo da mi je jako i iskreno mi je drago zbog tvoje dece, i verovatno bih ti rekao šta moja deca treniraju. Kasnije bih sa ženom i detetom pričao i pokušao da utičem na dete da jednog dana ne bude kao čovek koji je svima nabija na nos kako od deteta pravi nabeđenog kompleksaša. Poznajem ljude koji imaju ogromnu kintu, koji mogu sebi da priušte zajebancije na dnevnom nivou u iznosu za koji većina radi nekoliko nedelja. Među njima ima oba ekstrema i lako se prepoznaju: onaj koji nema frustracije uživa u svom stilu života i apsolutno ga boli kurac šta neko misli i da li se i koliko divi njegovom životu, i naravno oni koji na sva usta pričaju o tome šta rade, čak i preuveličavaju, kojima je jako bitno da mu neko zavidi i drka na njegovu rutinu. Ovo su takvi neskladi u svetonazorima koji se i na forumu vide, da se na temi napiše i 1000 strana opet će se svesti na gluposti koje je i sad u velikoj meri čine temu.

Brza kola
Lovina
Bez mnogo postovanja prema ženama

ko ovde nema poštovanja prema dobrim kolima :D

A mislim da je čak taj post gde je Maestro crno na belo napisao šta u stvari ište u životu izbrisan nakon prvog njegovog brejkdauna.

Како ови Србијанци развлаче кад причају тачно ти дође да се усереш од скарадности.

Маестро ♦
Bombas samo pati jer nikome nije uzor a kome ce i biti tako govnjiv

Prijatelju, nikad nisam imao zelju da budem uzor bilo kome, cak i detetu govorim da u nekim stvarima ne treba raditi kao ja. Ne mislim da sam dovoljno dobar da bilo kome budem uzor. Naprotiv. Nisam ni sam sobom zadovoljan u potpunosti.

pa potrudi se da budes dovoljno dobar da detetu budes uzor, jer hteo ne hteo to ces da budes.
fore evo ja pusim/pijem/kockam se a ti nemoj jer to je sranje ne funkcionisu :)