Prijava

Mapa se sastoji od tri glavna naselja- Beograda,Barande i Borče plus 5-6 sela

Od muzike Zvonko Bogdan,Đorđe Balašević,Garavi sokak plus orkestar Kovinski bećari

Od vozila u selima se stvaraju fijakeri,traktori,jugići,zastave,Fića sa natpisom MILICIJA i vozila pogrebnih preduzeća.U većim naseljima kao što su Beograd,Munze i Borča raznovrsno.

Ok brt sad još smisli nazive misija i čitove i to je to

Čitovi : DIOKABALASHEVIC (obnavlja ti se život,dobijaš novac dok sve to prate stihovi Đorđa Balaševića) , STIPUME (murija prestaje da te vija) , SALASH (ispred tebe stvara se bogato imanje,radi samo u ruralnom području) , JAKSAM (dobijaš set oružja kog čine : pištolj,bazuka,nož,zarđala vila,ak 46 i karabin)

Thilmo
Bila je ideja pre oko 3 godine da se uradi mod Roda za GTA V. Radni naziv je bio "Slav Life" o mladom emigrantu iz Srbije. Ekser, Svaba i Dule bi bili NPC likovi koji ti daju misije. Ja sam vodio tim za testiranje. Uradili smo modele, dodatni kod, cak i muziku krenuli da sklapamo. Ostalo da se urade dijalozi i animacije medjuscena. Cak su momci koji su vodili pricu uspeli da navataju Djuricka da snima glas za dzaba. Djuricko zvao i Bjelu, ovaj nas stopirao na konto autorskih prava, pretio da ce da tuzi, gomnar. Iako smo hteli sve uredno da potpisemo i mod delimo za dzaba. Mozda bi i uspeo da proda prava za emitovanje ako bi mod stekao paznju preko. Sve stalo, raspala se ekipa i cao zdravo.

Ozb?

Thilmo

Još jedan detalj, lik koji pozajmljivao glas Trevoru, bili smo mu dali beta verziju par misija da odigra, rekao je da je ovo bolje nego main storyline.

Brt, naježio sam se..

Thilmo
Bila je ideja pre oko 3 godine da se uradi mod Roda za GTA V. Radni naziv je bio "Slav Life" o mladom emigrantu iz Srbije. Ekser, Svaba i Dule bi bili NPC likovi koji ti daju misije. Ja sam vodio tim za testiranje. Uradili smo modele, dodatni kod, cak i muziku krenuli da sklapamo. Ostalo da se urade dijalozi i animacije medjuscena. Cak su momci koji su vodili pricu uspeli da navataju Djuricka da snima glas za dzaba. Djuricko zvao i Bjelu, ovaj nas stopirao na konto autorskih prava, pretio da ce da tuzi, gomnar. Iako smo hteli sve uredno da potpisemo i mod delimo za dzaba. Mozda bi i uspeo da proda prava za emitovanje ako bi mod stekao paznju preko. Sve stalo, raspala se ekipa i cao zdravo.

Ххахахаахахах

Ahah Tilmovi upisi su generalno nebitne price koje negde procita na internetu i doda "ja". Sreca sto bistri fejsbuk, ne dao Bog da ga zanima istorija jer bi smo na vukajliji citali o tome kako je Tilmo bio protiv prvog srpskog ustanka i zustro se protivio Karadjordju.

Thilmo
Danas je utorak.

Neverovatno al i ova rečenica liči na laž kad ima nik thilmo

Thilmo

Kvadrat hipotenuze jednak je zbiru kvadrata nad katetama.

X DOUBT

E brate ja doso da ti napisem bas lose...

@Agilni

Najozbiljnije. Ne zajebavam.

I nek naprave konačno da možeš ljudksi da urkaš protivnika u facu.
Dosta više s ono šutiranje i udaranje svim i svačim.