Prijava

сајбер булинг можда навођење на убиство тако нешто

a najjače kad napišu BULING umesto BULIJING po portalima tamo

Б У Л И Н Г
У
Л
И
Н
Г

Кибернетско биковање

Realno teško da će da ga osude, ali reputacija mu ide u blato sve više i više.
Može samo do nekle da fura tu "ljudi me mrze što sam uspeo" spiku dok sve više ljudi shvata da je jednostavno gowno.
Ne bi me čudilo da se za par godina povlači po Zadruzi.

Ne bi me čudilo da se za par godina povlači po Zadruzi.

ко гастоз некад :D

https://youtu.be/Z-tMjSHRUwM

Evo ga oglasio se

Vadiona, patetika..

Gaztoz je za ovog spanska serija jbt.
Ovaj je mexico level patetica presenta

Jbt sto je stavio fotku sa kikom.
Majmune mrs u manastir sta kukas ko zap level ako nisi kriv. Zasto jecas.

Kakav ljigavac mali, naučio da se pričom i patetikom vadi iz sranja na jutubu.

On za kratko vreme bio optužen za sex sa maloletnom osobom, sad zbog samoubistva ove kike.

Ne bi me čudilo da vučić iskoristi ovo, ko onomad sa sinom zeljka mitrovica.

Hahah ovaj boze mi oprosti gori od kike
Objavio covek prepiske sa njom i njenu glasovnu poruku dalje nisam gledao ali cu pogledati
Sve radi samo da se izvuce usro se da ce ga prebiju na ulici snimio je klip ne zbog kike nego da se odbrani nenbira sredstva
Znaci to je onaj sto kad dodje do golog prezivljavanja ubije prijatelja da prezivi
I nesto interesantno sam cuo pre neki dan neki novinarski bot spomenuo baku praseta na obracanju AV, uporedio kako ih obojicu napadaju nesrecne duse kojima je krivo sto je neko uspeo a obojica u pravu, mislim da nisam sanjao
Ko zna kakve veze imaju AV i h1

Haha, brate u isto vreme smo pisali komentar. I ispade tačno lol.

Ja mislim da je baka AVovo kopile jer imaju slicnosti i fizickih i mentalnih
Av nece dozvoliti da mu sin ode na robiju jer je domacin i patrijarhalno vaspitan
Ovo kad bi se ostvarilo i bilo medijski ispraceno vucic bi postao dozivotni predsednik

Sto se tice bake nece on u zatvor
Videcemo celu istinu kad nam serviraju lesinari kroz koji dan ili sedmicu
U svakom slucaju ovo je alarm i roditeljima i drustvu da radimo pogresno stvari i da smo govna
Nije baka los decko nego sistem
Ja bi samo dodao da smo mi verovatno jedna od prvih u EU koja reklamira 19833 toliko frekventno i sad vidite gde smo mi a gde oni
Ja vam jamcim da garantovano niko na celom svetu ne reklamira broj 19833 mi smo prvi koji smo ga uveli, prvi koji smo ga reklamirali na nacionalnoj frekvenciji, prvi koji smo angazovali nadu blam u te svrhe itd.
Znaci drzava je sve uradila da do ovoga ne dodje
Svaka cast predsedniku
Mi smo u svemu prvi kao sto se vidi iz moje liste sto nije ranije bio slucaj
Jedino orlovi zabusavaju, videcemo u kataru, ali to svakako nije u predsednikovoj moci da je on mladji ne bi se postavljalo pitanje pobednika on bi igrao i odbranu i napad i golmana svaka utakmica 5 0 pa posle tusiranja odelo i obracanje pinku