Prijava

eto vidis da i ti mozes da ne budes najretardiraniji u prostoriji

Kad nema akaunt na Vukajliji da ga okaci tu, jbg, mora se snalaziti

ti si poslednji koji bi se trebao rugati liku koji u javnosti pokazuje kurac

Taj mali ima dostojanstva da kurac pokazuje samo u okviru porodice.

Roasted xD

Takodje kad mu neko kaže “reši” on uradi dab.

Sanjao sam baku sa je dosao na cet, i prica kako mu cale zabranio da pravi klipove, pa se smara

Bas smo ga fino napusili kurca

kad mu neko kaže “reši” on uradi dab

Ne znam sta je cudno, to i rade iskljucivo autisticni

Krivična bato. Sad ce krene da hvali sns ko negujmo.

Ideš pod sač, bato

Dobro je što je ovaj pedofil konačno zaustavljen jer je neko ko ne bi stao dok ne dođe do beba i novorođenčadi koje bi natačinjao na kurac kako bi sebe ubedio u svoju nepostojeću muškost

Cek, koliko znam granica je negde na 14 godina, to postoje izuzeci koji se mogu kaznjavati, ili je ovaj retard guzio i neku od 13 ili manje?

Nije bilo na dobrovoljnoj osnovi... Plus je iskoristio svoj JAVNI UTICAJ. Debilko ne ume da se ponaša, mizoginijom misli da nadoknadi nepostojeću muškost, misli da je muškarčina ako maltretira i tuče devojku od 50 kila sa mišićima od putera... Debil. Valjda će malo početi i po Jutjubu da zavode red, nakotilo se debila i seljaka a deca k'o deca, samo upijaju i kopiraju ponašanje idiota i eto ti katastrofe i nevaspitanih klinaca mentola svud okolo

Teško da će pazariti bilo kakvu kaznu, mada bi bilo dobro klincima za primer. Možda ga doduše i opeljaju sa malo neke robije, idu izbori, treba pokazati ženama da su ravnopravne, zaštićene itd.

Hahaha Ćilmo Nostradamus

Kako je lepo kad debil gekne kao posledica svoje gluposti i alavosti.

Za sta ga terete, ubistvo preko yt