Prijava

Zašto je stanje takvo da ima četiri aktivna autora i zašto sajt još nije mrtav

То што се није угасио не значи да није умро.

kad crkne baterija

О мртвима све најлепше...

Kad tanjug niyeah josh umro, nece ni sajto

Meśa
Crkni.

smorili ste stvarno vise s propadanjem sajta nece propasti dok god kajzen ne umre

Sto ti je Meśa kriv?

zna on dobro jos sa dobrih starih nlrs dana kad sam ga hteo razapeti

bolje gledajte za nesto pametno da se bar forum iskoristi za neke shaljive mimove rok cigare i jos ponesto

Inace odgovor na temu: Sajt je vec mrtav.

Pogledaj okolo, ostala saka dauna koji se nadjebavaju licnim podacima i spominjanjem zenske familije, definicije koje su bile glavna svrha zasto je vukajlija i izmisljena imaju tri i po plusa u proseku a ne zasluzuju ni toliko po kvalitetu, postera nema, reakcija nema, diskusija na forumu nema, i chat koji je jos i najzivlji ostao se sastoji od fejda i jos 4-5 ljudi.

Sta moze uopste jos da se desi da bi sajt "umro" po vama?

P.S. "dumre" znaci "da umre", tako da ti nema smisla naslov

jeste mrtav samo jos treba da prestane da postoji..da li jos nije ugasen zbog stare slave ili zbog preostalih deset korisnika to samo administrator zna.ili je u pitanju sentimentalnost, u svakom slucaju ovo sranje ne treba da postoji na internetu
dajte ozbiljne predloge nekih zivih sajtova koje vredi posetiti

Sta moze uopste jos da se desi da bi sajt "umro" po vama

Da se kazanova kuća zapali ili ga zadave svilenim gajtanom

s obzirom da se fejsbuk sve fasistickije ponasa u poslednje vreme i izdrkava se s politickom korektnoscu ja mislim da ce ovakvi forumi postati ponovo popularni evo jebite me u usta ako ne budu mozda mislite da sam lud mozda i jesam ali verujem u ovo
edit: i pored izdrkavanja poceo je da pada i po ceo dan i whatsapp i facebook i instagram u isto vreme jer sve drzi guster cukerberg kad je vukajlija imala takvih problema HAHAH

amerika nikad podeljenija sprema im se gradjanski rat vukajlija je buducnost vukajlija nama treba kao promocija nacionalistickih vrednosti vukajlija ce spasiti nas narod

Sajt nikad nije bio vise u zivotu, kvaliti je.

Forumu fale samo moderatori da se oporavi, kad se to desi biće i novih članova. Jeste napisano dosta definicija ali nije sve definisano. Ali eto, gde nema mačke, miševi kolo vode. Tako će trolovi gospodariti, žariti i paliti ovim forumom sve dok vlasnik ne ukapira šta ima, a sve dok postoji forum i sve dok taj vlasnik ima par bliskih prijatelja ima nade za reanimaciju. Mogu ljudi da pljuju ovaj forum koliko hoće ali zaista malo fali da ponovo ovo bude onaj kvalitetan forum, balkanska posla.