Prijava

Ali zamisli ti seks novaka i jelene, male su šanse da to liči na nešto normalno

Ovo je ok, realno kad ubijedis najboljeg tenisera svijeta i covjeka koji ima desetine miliona u dzepu da jebe samo tebe iako si retardirana znaci da imas neke mad skillz

Ovo je ok, realno kad ubijedis najboljeg tenisera svijeta i covjeka koji ima desetine miliona u dzepu da jebe samo tebe iako si retardirana znaci da imas neke mad skillz

ma bre naso mu srki i reko ovo ti je zena, tvoje je da udaras lopticu i da cutis

i on sta ce, udara i cuti

- lik uzeo devetocifreni dolarski iznos
- deceniju iritira pola sveta, ukljucujuci neke vrlo zajebane ljude
- do tridesete postao otac dvoje dece
- pored svega uspeo da ga niko ne mrzi, stavise kao haha klovn, jadnik, otac mu jebe zenu

mislim da ogromna vecina debelo potcenjuje inteligenciju ovog coveka

Ja odgovorno tvrdim iz mnogih svojih istraživačkih poduhvata da je lik u nekom od 5 glavnih tajnih društava ali odnedavno mi osećaj ukazuje na to da su ga jezuiti vrbovali ko će ga znati

slozio bih se da je rec o vrlo opasnoj osobi

google search ti pokazuje rezultate u skladu sa tvojom pretragom, to jest interesovanjima

bgate, juce instaliran svez win, nikakvih reg ni na mejlu cak osim samo na ovom govnetu, blanko gugl maltene
probaj inkognito, isti rezultat ce da bude vrv

Ej pre par dana se zatalaškao sajt nekim zanimljivim temama, prozivkama, provetravalo je da će biti ok kontenta, sad ste opet poceli nekako da smarate

to je to za ovu godinu kapiram

Uglavnom izbegavam da se javim na ovoj temi, jer me u principu boli kurac, ali naleteh na ovo...

https://superzena.b92.net/veze-i-odnosi.php?yyyy=2020&mm=10&nav_id=1752864

Apsolutno izmišljena priča, bajka. I ne razumem smisao kreiranja ovako nečega, nije čak ni posebno interesantno. A imam utisak da svake godine čitamo neki drugačiji scenario o tome kako su se upoznali (i različitu godinu).

Verovatno mnogo lepše zvuči nego istina - "upoznali smo se u bekstejdžu nakon jednog revijalnog meča, iako sam u tom trenutku bila u vezi sa jednim drugim teniserom".

Eto, takav je to psihološki profil.

kako se jebe agilni i jesu li joj sise onako izduvane i duguljaste

To iz ove perspektive ne umem da procenim, pošto i ja danas jebem stoput bolje, kao i svi mi XD

ima li donje usne dugacke

Agi jebo ovaj nuklearni otpad?

turisti i meštani Svetog Stefana i Paštrovića satima su čekali ispred ulaza u grad-hotel u nadi da će videti poznatog tenisera i njegovu izabranicu, promatrali i fotografisali defile gostiju i slikali njihove raskošne toalete.

i slikali njihove raskošne toalete.

R A S K O Š N E
A
S
K
O
Š
N
E

T O A L E T E
O
A
L
E
T
E