Prijava

Pa znaš kad bi dao da me šejmuju tako drugarice sa nekim bubrežarama u svrhu komike

Преврх пичка заиста.

Војка препичка, нама шта. Њу да не јебеш, а нуди ти се - па гре'ота!

Ако овај није то опалио због оне обреновачке змијурине, онда стварно заслужује да га цела породица јаше до краја живота.

fendere upravo masis poentu vec nekoliko puta, prvo za mariju sarapovu, sad za vojislavu

Војка препичка, нама шта. Њу да не јебеш, а нуди ти се - па гре'ота!

Ако овај није то опалио због оне обреновачке змијурине

ne, nije je opalio zbog ovog ili onog razloga, nije je opalio jer jednostavno na njega gleda kao na neko malo blentavo stene s kojim ce da se izigra, ne gledaju ga kao seksualni objekat, a i on je smotanko u to doba sa slike verovatko kitu jos uvek zvao PISHA i imao tako neke bebece izraze....shvatite da nijedna riba ne zeli seks sa njim niti je ikad zelela, ne verujem ni da ga jelena zeli uopste

sta mislis koliko je djokovic riba jebao u zivotu pez

Грешиш, пезосе. Није проблем што он не делује мужевно већ што се тенисерке јебу к'о штуке и не бирају па кад их засврби јебале би се и Неноваком Првим, а камоли са Новаком. Причао је Јанко Типсаревић давно о томе како се тенисерке понашају поготово на великим турнирима. Дакле, веруј ми да би му Шарапова и Војислава дале, она Цибулкова можда највише јер је опака јебуља, бар је десеторицу тенисера измењала за пар година, најдуже била са Монфисом, него је он стварно млакоња.

hahah kakva "mama vidi me slikam se sa zenskom koja mi nista nije u rodu" pozicija

Potpisujem da je đovak jebo što vi niste videli... druga je stvar što nosi masku ds ga ne prepoznaju i što je uglavnom plaćeni ološ u pitanju... ne, nije mu nikad šiptar završavao kurve de sine istresi muda pa sutra da pobediš Raonića... a tek što šiptar Srđan jebe to ne može ni da se opiše. Druga je stvar što je Pezos recimo mrtva sirotinja pa nema pojma kako stvari funkcionišu..šta su zatvoreni krugovi prostitucije i poslovne pratnje itd... jednostavno kad imaš toliko para sve radiš u tajnosti ako si pametan, a ovi jesu

ne, nije mu nikad šiptar završavao kurve de sine istresi muda pa sutra da pobediš Raonića...

ovo je bukvalno netacno, bas treba da bude neizivljen i da ne jebe nista pre meceva zbog snage

aham to je sviranje kurcu, svi jebu pred utakmice

za zene je dokazano da im seks pred meceve, takmicenje pomazu, muskarcima odmaze i iscrpljuje ih sta vec, to se secam da sam citao

srdja se po novom sadu i nije bas nesto krio sa klinkama hahah, redovno vodao po separeu klinke od 20god

jeste, to je dobro poznata teorija jer pada nivo testosterona, ali to jednostavno niko ne postuje, dosta trenera se toj praksi i protivi jer je u danasnje vreme fizika dovedena maltene do savrsenstva i utakmice lomi psiha uglavnom i trebaju im koncentrisani sportisti...

ovo za Srdjana i ja kazem, jeste lik u milionima, a ne jebe, pa ko jos u to veruje... haha ustari kapiram da se 80% ovde primilo na pricu kako su djokovici debili koji ne jebu

Srki i brat Srkijev satiru to sigurno. Nenovak prvi je peder to je znano. Nenovak drugi jebe.

Novak sig sig sig nije jebao nista sem Jece mada i to je upitno

da li si realan, bacaju mu se pod noge jebeno

sve zensko sto poznajem, i kad upoznam neku medju prvim pitanjima bude dal bi se jebale sa djovakom, svaka kaze da ne bi jer im je ruzan ali to je nole nas car, ali ni za jednu nikad nisam cuo da je rekla makar sladak je, cak mu ni pare ne pomazu da bude privlacan ribama, a zna se da ribe budu i sa debelim bogaljima zbog para, a djovak je normalan samo 0 harizme i to je zasto im je neprivlacan

mislim ukratko lazu te, ne znam sta drugo da ti kazem, naivan si

ne, nije je opalio zbog ovog ili onog razloga, nije je opalio jer jednostavno na njega gleda kao na neko malo blentavo stene s kojim ce da se izigra, ne gledaju ga kao seksualni objekat

Al bukvalno ona najjadnija frendzona, znači ono, gora varijanta nego namestiću te mojoj zrikavoj drugarici Mariji hahahaha ne njoj i ne pada seks na pamet kada misli o njemu, u bilo kom kontekstu hahaha

Još kao u teksu, ali oni su samo prijatelji. Ma ajde? Nije očigledno ič.

mozda ne moze ni da mu se digne dok srki ne srkne prvi

Iako je, kao sto rekoh ranije, pljuvanje po Djovaku najsirotinjskija spika u univerzumu, ovde Pezos ima poentu.

Djovak je previse good guy, on je onaj momak za koga mama i tata govore djevojcicama od malena ”trebas da se udas za njega, vidi kako je fin”. Al svi znamo da finoca ne jebe.

S druge strane pogledaj Stetama npr, dobro on izgleda al nije neki ljepotan, niti je nesto previse napucan, al je sposoban jako i na filmu i u rl, i ima tu muzevnu bed boj energiju, sa njim bi se jebala svaka