Prijava

On bombarduje ljude slikama svoje dece da bi ga lajkovali koji bolesnik bolesni

Strahinja Kragujevčanin 2019: "roditeljstvo je teško i lepo, dajte mi sada neki lajk"

Mene samo nervira što je iskoristio lik i delo Ace i obmanuo mnogo ljudi.

Eno i sad pola onih misli da je ono stvarno Acin profil.

одвратан је

Zapata u fazonu gimme some of that internet money

Je li on autor one ljigavo-patetične zahvale Aleksandru Đorđeviću "za sve što je učinio za srpsku košarku"?
Neko je kačio ovde na forumu, mislim.

#HvalaTiSale

Jeste, on je.

To je onaj tip čoveka, sve je fin i super, al' onda mu ne daš pare za gorivo, zakasniš par dana l, što je vozio za prvi maj negde njegovim kolima, onda ti on održi predavanje da ne može to tako, da je on bio korektan a ti nisi korektan

NISI KOREKTAN

Projektovanje- omiljeni posao vukajlijasa

Ljudi koji slusaju muziku bez slusalica
Ljudi koji glasaju za ekrema saska karan napolje
Sve neke do detalja tacne dijangoze oskudne stereotipima
A u komentarima too legendo haha carska objasnioo
Tako i onaj agilni pre nekog vremena ljudi koji imaju intex bazen pa ih sve izvredja

Djokovic je takav i takav...
Nema tu spora to je sigurno tako
E brate nije tako znam coveka licno uopste nije kako si naveo ma sta ti znas budalo
Ovaj tacno osecam da je truo iznutra tacno se vidi drugi ne vide al ja vidim
Ovi sto slusaju na telefonu u autobusu oni su rodjeni u tom i tom horoskopskom znaku mama ih nije volela mama im je menjala majicu kad se oznoje i tacno se vidi da su im se skupljale snobovske graske znoja po nosu i da su ih brisali maramicom iz fraka i da su imapi skupu loptu pa su se zato svi igrali sa njima.

Najlepse su kapljice znoja na brkovima
Kao kad skines list kupusa posle hladne noci pa na svakom listu rosa.
E pa takve je kapljice imao straja kg kad je isao u osnovnu skolu. Ovo je proverena informacija.

Očekivao sam neki post sa pikanterijama kao za brojanje stolica kad je bilo kad sam video da je Zapata otvorio temu. Mora da priznam da sam zbog toga malčice razočaran. Inače, slažem se za Straju. Odaje vajb odvratne njuške. Klinac ima uši na njega, nadam se da će u pubertetu to da prođe.

Koji bolesnik jebeno bre želi da zaradi pare izbacujući slike svoje dece sa mora, bolesnik bolesni

Imam ideju, hajde da svi izminusiramo straju a izplusiramo bruce-a, te ovo govno skinemo s drugog mesta na listi, iako se on izdaje na internetu da je prvi

uff pokusao sam i onda sam procitao prvu defku i uvatio me blam veci nego da citam svoje usrane defke, tako da je od mene dobio samo 3

brate ne pise se samo na vukajliji i u srbiji da je djovak govno i nezanimljiv i strane novine su pisale o tome

najverovatnije bi mogao da napravim neku ekstenziju da izminusiras isplusiras nekog sa svog naloga, cisto da se zajebavamo, kad vec nema moderatora i administratora...

aj sutra cu sa posla ako se setim, ako je 10-15 min posla i ako me ne mrzi