Prijava

Nikad nisam gotivio ove kilogram autore koji pritom ne stave svoju kilažu.

Treba 5 autora koji ce dati 1000 minusa straji i 1000 pluseva brusu

Kelt ako napravi tu ekstenziju uradicemo to za jedno popodne

Mozemo da ga i izbacimo iz top 10 u principu

svakako nešto o čemu treba razmisliti i izraditi pravilnu strategiju

Bombas moze da ti izradi plan
Kao sali se a on je o bolji razrazdjivao strategiju mesecima

kako bih je ovakvu iritantnu gusio dok je jebem

Oće kameru da se snima kako se jebe

moze da se napravi, al ima posla pa me mrzi.
ako ima neki programer ovde sa viskom vremena mogu da mu pokazem kako ide

hahah podsvesno si hteo da stavis svima do znanja kako si ti iznad nekog usranog programera kojem ces da das instrukcije, priznaj....kao da si rekao imam u garazi neki audi a5 ako nekog nije blam da ga vozi objasnicu mu gde je garaza

sta ga znam, nisam valjda. u principu nije nesto komplikovano pa da sad kao jedem govna, al znam ako se uhvatim da nece da radi pa onda mora da se jebem pa nece i tako ode 2-3 sata zivota u kurac, i da ga napravim i zavrsim samo da se ubijem posle.
pa ako je neko dovoljno zaludan moze...

sad sta ko podsvesno oce, to je malo teze da se nadje i za sebe i za druge :)
ti recimo sad podsvesno hoces da me ponizis kako bi sebe prmovisao kao na foru, sta jede govna ja to provalim odma, sve ja vidim. :)

dacemo ti programerski dinar kao chavez sto je trazio svojevremeno samo ostavi podatke

Straja kg je skinuo sa svog sajta da je vukajlijas

Celt je malo ozbiljniji analiticar

Ne zajebavaj se sa Celtom.

dajte opet temu o chavezu, ono je obavezna lektira svake godine da se iscita

ajme zar je mislio da ce mu na ovakvom sajtu tako nesto proci nezapazeno hahah, jos kolko srece ima sto su bili mekani prema njemu

al def top3 govna na sajtu kao osoba, znaci lik je ucenjivao da mora da mu se plati da se druzi sa njima jer on mora da plati kuci drva

to je onaj tip ljudi sto stalno govori ajde daj mi pare da ja imam dao bi i ja...a ustvari da ima ne bi dao nikome, ili kao bolje da si te pare dao siromasnoj deci umesto sto si to i to, a oni sami nisu nikad dali dinara nikome, naravno imaju izgovor da je to zato sto su morali da kupe drva, kupe novi usisivac itd...
i na sve to on od tih skupljenih para taman kad smo nesto racunali kolko im je uzeo, tipa oko 140e, dodje na forum i hvali se kako je kupio mikrofon od 150e hahah

јбт лик је ладно тражио да му се уђе по две главице да може да дође на фудбал да блеји....................