Prijava

Kakvi su utisci? Je li bolja od "Umetnik je pristuan"?

Покидала нас је. Ја да имам два живота не бих знао шта да радим с толиким парама које из "сиромашне Србије" носи кући тамо негде...

nisam bio i ne mogu da komentarisem

Марина и Јоко Оно да сниме дует где вриште обе....

Nije nju, cerku visokih funcionera KPJ i unuku patrijarha SPC, dzabe jos ona Titina drzava oterala u picku materinu i odjebali je i za pare i za fondove. Ni mamaa ni papaa nisu mogli da izbunare kintu, pa otisla na zapad da riba koske. Sad se vratila kada NJ.K.V. Intergalakticki Imperator moze malo da marne love iz budzeta preko nje. (ne dirajte samo porodicu)

Ja do skora nisam znao da je ona naša, ćivota mi. Mislio sam da je neka Ruskinja/Čekinja taj neki kurac. LOL

meni su rekli da marina voli da izadje nocu u spavacici i da po parku trci i vristi mada ne znam koliko je istina

Ko je dotična Bugarka?Nešto mi poznato ime?

https://www.danas.rs/kolumna/aleksej-kisjuhas/to-bih-i-ja-umeo/

Moralni i doslovni kepec Kišjuhas u epizodi "Svako ko ne misli da je postmoderno i moderno kul, edži i progresivno i ne lupa glavu satima da pronađe neki šatro smisao u gomili gluposti, da bi pokazao kako je pametan i dubok, je krezuba porstačina"

Snimljena je i parodija koja prati njen rad.
Cate Blanchett je odlično odigrala Marinu, a sam film može da bude interesantan i fanovima i hejterima.

https://www.youtube.com/watch?v=2QUUtjdOubE

Pass! Blanšetova je kučketina jedna velika koju ne podnosim a maltene svaki njen film je govno!

Druze, dodji sa svog originalnog naloga, pa da ti se neko obrati i registruje, nemoj da te bude sramota. Dernhelmyu. Lol

некропост

Kakva je situacija na forumu, nekropostovanje i nije više toliko strašno…ali ako naiđem na još jednu (debilnu) temu otvorenu od strane Ejdusa - evo ja ne znam!

Obj vise je bilo spama u danima aktivnog zivota sajta. Sad je fazon jedna tema koja se udara i sluzi sa sve. Pa sl dan druga retko se desi da se npr jovorova random tema ne iskoristi za dnevnu dozu nubovanja

fazon odeš na groblje, vidiš hrpu nepokopanih leševa, koji su već duboko u procesu raspadanja, pa odbiješ grobaru od plaće, možda mu daš i otkaz.

koji su već duboko u procesu raspadanja

i sta da se radi aka štaš

Daj tog njenog brata da čujem šta sve priča o Putinu

Ovo šalče mu daje tu notu ozbiljnosti i kompetentnosti da priča o globalnim planovima..