Prijava

Jebeni redit usrani pokusaj da napises bilo sta iole negativno za pedere ili bajdena ima 50 minusa da ti nalupaju instant

Cak i na r/serbia su pederi zasticeni na max

Da, zato na 4chanu mogu slobodno da koristim rec nigger

da li bi podelio sa nama na kojim si projektima ucestvovao

ne bi. a i nista od toga nije zazivelo

Nećete se leba najesti od tog programiranja, pare su u novozelandskim nekretninama.

ne bi. a i nista od toga nije zazivelo

ne bih*

Nećete se leba najesti od tog programiranja, pare su u novozelandskim nekretninama.

uz duzno postovanje popisam se na kompletan novi zeland i poserem

E to “ne bi” i meni zapalo za oko :D
Marstro moj čovek
:slika mog kurca loading:

Znam nekoga ko zna lika koji je instruktor salse i u slobodno vreme jebe žene programera.
Čak ga ponekad pokoji dovoljno imućan programer i na taj način nastran plaća za usluge.
Čudan je svet to meni; ili kupe golf gti ako su glupi, ili kiu ako su pametni... nema tu rokenrola, kako god spinuješ

Mislio sam da je 4chan davno umro.Kakvo je sad tamo,kakvi likovi dolaze?

Znam nekoga ko zna lika koji je instruktor salse i u slobodno vreme jebe žene programera.

Koliko musterija ima on?

Molim odg na oba pitanja.

Nećete se leba najesti od tog programiranja, pare su u novozelandskim nekretninama.

da, posto ljudi zainteresovani da udju u svet programiranja obicno imaju par stotina hiljada skoljki (ili koju vec valutu koristite tamo) viska

Chevu mislim da je bespotrebno jednom laiku objasnjavati blockchain smart contracts i mogucnosti koje to pruza. Ja evo na primer nikad nisam hteo da budem programer upravo iz razloga sto znam kakve su debilcine programeri i da imaju doslovno nula testosterona u sebi, i da takodje misle da su mnogo pametni sto ih neko placa 20$ po satu da prave neke glupe sajtove ili igrice hahaha neirocno degenerici.

Kripto je nesto drugo. Prevelike se pare vrte tu. Sta vredi sad da ja tebi neukom bumeru objasnjavam da svaki dan izadje nekoliko novih tokena u koje se upumpa 200k 500k 1M dolara u istom danu kako izadju, jer kripto je izmedju ostalog jedan veliki kazino.

Sta vredi da ja sad tebi kazem da ja kao eventualni dev nekog novog tokena imam pravo da zadrzim recimo 1% od ukupnog supply-ja, i da prodam kad meni odgovara, na primer kad ukupan market cap tog novcica bude 1 milion, i tako uzmem 10k dolara.

Sta vredi da ti kazem da neko moze da mi plati 150k godisnje jednog dana da radim za njega. Ili da ti kazem da mogu biti deo tima koji ce napraviti nesto zaista dobro i imati 1% od 100 miliona dolara. Sta mi vredi da ti pricam da je DeFi velika stvar i da ljudi swinguju svojim vrecama od 20-50 ethereuma svakodnevno kao sto ovde neko igra singlove na 1000 dinara na djokovica.

Da slazem se, programeri su malene picke sto voze malena auta i slusaju sranje muziku, ali ja sam spreman da upadnem na to trziste i da ih prejebem sve, ne svojim znanjem ni intelektom, nego svojom lucidnoscu, nepredvidivoscu, skilovima za flejmovanje i pridobijanje paznje na internetu, a sve sto me motivise jeste neverovatna ljubav prema kriptu

svi:
chevu jednom u mesec dana kad se uloguje: poyy sirotinjo sa novog zelanda, najjache zemlje na svetyy
svi:
sevast: nemate nista da radite tamo osim da jebete ovce i pricate da ste na kraju sveta
svi:

Mislio sam da je 4chan davno umro.Kakvo je sad tamo,kakvi likovi dolaze?

Znam nekoga ko zna lika koji je instruktor salse i u slobodno vreme jebe žene programera.

Koliko musterija ima on?

Molim odg na oba pitanja.

Od ovog maestra vece sirotinje nema niti ce da bude

sta si ti napravio dosad maestro svojom lucidnoscu i skilom za flejmovanje?

Rece mulat jebeni kosovarski sto radi kao konobar looool

Tako je to sam ja, vidi se da me znas dobro

nije sramota biti sirotinja