Prijava

Objective C. Glavati lik koji nosi polo majice i radi master na FON-u, niko ga ne voli ali se druže sa njim jer mu stari ima keša. Kune se u BMW i Najke, voda staforda. Igra rekreativno američki fudbal.

Scilab: skolski nedrug pa kolega MATLAB-a, prezire materijalni svet, kune se u recikliranje.
Nikad nista od njega nece biti

Embedded C : mnogo zajeban lik, negativac i mrgud u picku materinu. Kad si u istoj prostoriji s njim dize ti se kosa na glavi. Nabija pritisak 230 sa 150

Ovim pickama AI Bog ce instalirati cip u glavudzu da mogu da programiraju direkno mislima dok im se mozak ne istopi...

A android/swift? ;)

Kad kazes android na sta mislis?
Na javu?
Na kotlin?

Za početak sam se opredijelio za ovo... od ovoga ću krenuti, pa ću vidjeti kako za dalje.
Hvala svima na mišljenjima, idejama, predlozima.

Uzeo sam prvo python jer je beginner friendly, a i ovaj konkretno kurs je jako povoljan (trenutno je oko 10,99$ na Udemy)

neću se forsirati, sviđa mi se što nema rokova i što je trajni pristup... ako bi prešao kurs kroz par mjeseci bio bi zadovoljan.

https://www.udemy.com/course/complete-python-developer-zero-to-mastery/

1. Nauci Design fundamentals
2. Nauci UI dizajn/prototipove
3. Nauci HTML, CSS, JavaScript (preporuka za kurseve Johna Smilge na Udemy-ju i YouTube-u, definitivno!!)
4. Nauci Bootstrap i, eventualno, Sass
5. Nauci Angular
6. Nauci python ili neki drugi jezik po izboru

Ja znam basic programiranje.

HTTP i CS

celt nisam navikao od tebe na kratke postove. daj sad jedan dugacki (no homo)

na mudroserskim temama mogu da se jedu govna. ovde me pitas jel ucio neko, kazem ja sam. jel imas neko konkretno pitanje ili da pogadjam sta hoces?

Maestro Rađ sad da je ovde poludeo bih ahahha
Iskoči mu osigurač kad neko pita na forumu je l zna neko nešto a ne kaže do kraja šta hoće haha

Celt da li to znaci da se bavis ili si pokusao da se bavis pravljenjem smart contracta na ethereumovoj mrezi?

da li bi podelio sa nama na kojim si projektima ucestvovao

Čisto da umetnem ovo, pa nastavite, pošto je više nego povoljno ako nekoga zanima (legit sajt 100%).

https://www.fanatical.com/en/bundle/python-programming-bundle

Бохор
Maestro Rađ sad da je ovde poludeo bih ahahha
Iskoči mu osigurač kad neko pita na forumu je l zna neko nešto a ne kaže do kraja šta hoće haha

Koliko mi nedostaje ta glava.. :(

i meni nedostaje dosta toga sa ovog foruma, mada sam se davno jos u potpunosti prepustio redditu i 4chanu i nadoknadio gubitak vukajlije