Prijava

Ima ohoho mušterija

Hvala na odgovoru.

Nema na čemu, i drugi put.
Samo nemoj da ti predje u naviku.

Stavljam na aukciju retro rukavice za jedrenje, iskrzane i u lošem stanju, mnogo prešle jbg.

Pare od prihoda strogo u dobrotvorne svrhe, za povećanje svesti o nasukanim kitovima i borbi protiv komunizma.

ako za 10god razvijem neobjasnjivu ljubav prema retro rukavicama mislim da cu da se eutanazujem

to moze u svajcarskoj? msm ta eutanazija?

kad se osetis da je bilo dosta vise i da si se smorio zato sto si mator, mozes valjda.

čevu, dolazis li u srbiju?

celte, znaci legalna je?

daj sliku

E jebi ga, na brodu su mi. Sad bih se odvezao do marine, ali je 12 km odavde a i pijan sam lagano, pola 3.
Musto je marka, izguglaj.

Ne dolazim u Srbiju; da bih se vratio ovde morao bih 2 nedelje da sedim u krantinu u nekom bzvz hotelu.
A i janjetina smrdi tamo, skočili mi standardi :)

blago vama vi mozete na obalu, ovamo zabranili.

Tuga brt.
Ne volim da pametujem odavde.

sto zabranili paninaro, da ne zarazite more ili stavec?

Hehe moj ćale je uvek govorio da na onih 15 km bosanske obale treba da izvade čep i isprazne more :))) iako sam ja po rodjenju Bosanac, ili preciznije Hercegovac.
On topic - dobro za crnogorce nikad nije kenjao, vrv zbog žene.

odakle znam u usta ih jebem. sjedim doma umjesto da bacam džig. nije zabranjeno u HN ali mi je kutara da idem čak tamo.

Pazi Boka jeste ok ali je jebi ga frojd, može na Zelandu ili u Norveškoj da prodje, ali moje sećanje na crnogorsko primorje je bilo tipa dojedrlili iz neke uvale na Kornatima, nerealno, rane devedeste, Vuk Drašković igra šah u toplesu na nekoj kao privatnoj plaži kod Sv. Stefana, šporko more i još šporkija plaža, a južnije samo šiptarija neka. Ne mogu da zamislim da je danas bolje.