Prijava

Haha ladno sam napisao frojd

Fjordian slip. Previše mislim o moru

opusti se vuče. idi na stijene neđe.

Odoh na stine da razmišljam o ocu. Pojzzz

Programiranje
>kao deca igrali smo se
>ne mogu da provalim jel mi zanimljivo ili dosadno
>dosadno da slusam i ucim a zanimljivo da kucam
>zasluzuje da bude dobro placen posao
>sve sto pisem odnosi se na solidity progamiranje u kritpu, ne mogu da komentarisem za ostalo

Jebes to maestro otvaraj podcast

>dosadno da slusam i ucim a zanimljivo da kucam

po mom nekom iskustvu, programer provodi oko 1% svog radnog vremena na kucanje softvera, uglavnom je citanje i ucenje onog sto ne znas da pravis, kako da ga napravis, ili iskoristis.

tako da probaj da promenis malo perspektivu.

Jebes to maestro otvaraj podcast

ne znam jel me trolujes brt ali ko god mi da uslove za podcast (kamere mikrofone miksetu ili softver da to sve sinhronizuje, da sece to/ snima live ikaci na youtube) nek uzme sav profit od sponzora reklama itd, ja cu voditi to dobrovoljno

Pa ne trolujem. Najbrze rastuci format plus premalo cimanja. Predugacki videi = odlican ad revenue.

Eno galeb doveo milanka i memedovica, jedan prica o manjaci drugi o sibiru, vidis kako jebeni galeb nema apsolutno nista zajednicko sa njima i kako se na silu smeje na njihove fore. Oba gostovanja po 500k pregleda

Znam gledao sam. Ne znam koliko dugo vec zelim da imam podcast, u pitanju su godine. Od 2019e verovatno. Sad cu pogledati. Evo, pre više od 2 godine 22.2.2019. poslao sam po mejl dvema lokalnim televizijama gde sam im napisao sta zelim. Razmisljao sam: oni imaju opremu i sve, nemaju nikakav program jer ih niko ne gleda, ja imam ideju i ne trazim nista zauzvrat. Naravno, niko nije ni odogovorio na ovo jer jbg, boomeri glupi. Onda sam nasao neke likove iz novog sada sto rade podcast i imaju 5 subskrajbera otprilike, pitao sam ih da se nekako dogovorimo da i ja snimam, rekli su da ne moze jer snimaju u “caletovoj biblioteci”. Nema potrebe reci da su sve tri strane glupe kao kurac. https://youtu.be/Qh0uqtIiof8 Pogledajte npr ove trece. Raspad. Niko ne gleda. Nisam se ni tu zaustavio, mislim da sam jos neke ljude/televizije kontaktirao preko mejla, ali nigde nisam naisao na odgovor. Naravno, znate svi u kom gradu zivim, tako da mi je jos jedna prepreka ko bi mi dolazio ovde jebote. Mislim kontam da je tesko iscimati bilo koga za gosta, a kamoli da on dolazi 100km na snimanje. Sve zajedno, plus to sto treba izvaditi 700-1000 evra za osnovnu opremu, na sta gledam kao na nepovrat y investiciju, plus sto ne znam da montiram videe, ucinilo je da odustanem od cele price. Naravno, ako na ovom sajtu ima ljudi koji imaju bilo sta da mi ponude, slusam

Celt hoces da vidis smart contract sto sam deployovao

Maestro sama cinjenica da neko ima malo gledan program ne znaci da voli da ga omalovazavas

Otvori bilo koji post na fejsbuku koji je tipa hottopic sa dost komentara, pravi festival pravopisnog i gramatickog masakra, neverujem, hvali itd.... svi ti ljudi ocigledno koriste kompjutere ili druge uredjaje.
Dakle IT je nesto gde se snalaze i polupismeni, ne verujem da je to neki problem nauciti.

slazem se, za programiranje ti treba logika, pismenost je cesto vezana za to ali ne mora da znaci