Prijava

Већ дуже вријеме се мувам с једном дјевојком, која је онако баш таман по мом укусу, и школована је, није профукњача нека, слатка, ради, цима се,фина јој прича.Али нисмо никако започели нешто озбиљније, него све је то неко набацивање, везица без обавеза трт мрт.Ја сам баш полудио за њом.И синоћ се нађем с њом (а претходно одјебем другаре за излазак због ње) и одемо заједно у један кафић гдје је она била са својим пријатељима/пријатељицама (мијешано друштво), и ништа не да се она никако, ладна као шприцер, кулира ме читаво вече тамо као да нисам ни дошао, не примјећује ме.А мени некако трип међу тим друштвом , први пут видим те ликове а нисам ни при пићу био+ нервоза ме пуцала читаво вече. Е сад неки ликови стоје за столом иза нас, и видим ја како овај један погледује њу читаво вече, ал' контам ко га јебе.Недуго затим кренуше ти ликови негдје,обукоше се, кад ова моја која је 20цм од мене пита пријатеља (а конта да је нисам чуо) да он пита тог лика што је погледивао као гдје ће даље па да ове улете ту, вјероватно да се упознају. Ова сва срећна, а у мени пакао. Ни сам не знам како сам се суздржао да је не пљунем, јер ми је тровала главу причом како је чедна како тражи само поштење итд. а тај лик је чобан тешки. Узмем ја јакну и излетим вани само сам јој рекао ћао, видимо се. Ова није ни питала куд ћеш, гдје ћеш, већ као ОК.
Људи моји ја не знам да сам се икад јадније осјећао у животу, тотално поражен, не знам да л' од ње која ме навукла у све то, ил' од мене самог јер сам дебилчина на куб па сам се упустио у све то и повјеровао.
Што је најгоре све се то синоћ одиграло, за Бадње вече дан који ми је најдражи у години.

Bio sam sa djevojkom četiri godine, planirali zajednički život, svadbu, djecu, ma sve po pe-esu. Fast forward: dobila je posao u banci i tamo upoznala nekog budžovana koji je bogat, uticajan itd (to se sve desilo mjesec dana prije ''the night of). Dogovorili se da slavimo doček Nove 2019. godine u kafiću. Ona došla sa neke zabave mrtva pijana, sjeli u kafić i ona hoće da raskine sa mnom (raskinuli smo). 'ladno me ostavila na dočeku Nove godine. Tako da je sva ta priča šupljak jedan veliki, koliko god su fine itd. Ja se, doduše, nisam ni okrenuo. Rekla je da raskidamo, ja sam rekao OK. Nismo se čuli od tada, ja je nisam kontaktirao ni jednom, ni ona mene. Da je sretnem na ulici, pravio bih se da je ne znam. Pored toga, preživio sam (bilo gadno prvih mjesec dana baš), ali život ide dalje.
Poenta je: nisi sam, to se svim momcima dešava. Jebeš to, nema smisla razmišljati. Iz te tvoje priče meni se već sada povraća od te djevojke. Dugoročno, bolje ti je bez nje, pa da je sveta Petka Paraskeva.
Ja sam skoro izašao sa jednom koja mi je pucala priču o poštenju i kako žali što ne živi u vrijeme ugovorenih brakova, LOL, a ispostavilo se da je kurava teška sa daddy issues, a ja bio volina glupa, fin momak, pa nisam shvatio na vrijeme niti kapitalizovao tu. Boli par dana, ali prođe.
Prekini svaki kontakt, zajebi to i piči dalje. Imaš datum kao referentnu tačku. Sljedeći Badnjak, ako budeš pametan, nećeš se ni sjećati ili ćeš se smijati tome.
Uzdravlje i ne daj se!

Dečko: Ćao!
Cura: Ćao! Moram ti nešto reći.
Dečko: Kaži.
Cura: ♥ Volim te! ♥
Dečko: I ja tebe,ali ja imam 16 godina,a ti 13
Cura: log off

Dečko je tog dana čuo na vjestima kako je jedna mlada cura presjekla vene i krvlju na zid napisala "GODINE NISU VAŽNE".
Dečko ju je volio i on je također svojom krvlju na zid napisao "BILA SI U PRAVU,GODINE NISU VAŽNE"!

Like ako i ti misliš da godine NISU VAŽNE...!!!

Deja vu, čekam nekog da pljuje Groka što nosi kombatice...

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

Jedna jako tuyna Boyicna pricha :'(((

Ко је регистрован на ана.рс нека окачи тамо причу плс.

И постави овде линк до теме.

odakle je ovo uopste jel se zna

lagano može da bude Maestrova priča

odakle je ovo uopste jel se zna

Зна се

Окачи тамо код себе на страницу

Што си пребацио на латиницу?

Не могу да видим коментаре :((((

Nastavljamo i u 2020 vidim hahaha

Nego zna li neko gde je Đoto brinem se već bogte