Prijava

Prvo nas napusti Kobi, sad Zapata... ZAŠTO BOŽEEEE ZAŠTOOOOOOOOO?!?!?!
https://i.imgur.com/3ibH59H.png

Veliki ljudi odlaze u velikom stilu!

bez veze sto uspe ovako jedno brojanje stolica da ga iznervira da napise jovicic post i jos mene isproziva u njemu ni krivog ni duznog, bukvalno ima gomilu ljudi maloumnih i on mene nadje bas...

S duplog dolazi da likuje sebe i sam sebi nedostaje

Вратиће се за три дана опуштено :)

Jel moguce da zapata, decko sa toliko iskustva pise oprostajno pismo na internetu ljudima koji ce to samo da iskoriste za neko sledece sprdanje kad se opet pojavi na sajtu. To je kao da vidis zamku za medvede i namerno nagazis na nju

LOŠE VESTI OD RANOG JUTRA Gledaoci uplašeni zbog onoga što su čuli u uživo programu. Noć iza nas kakva se ne pamti
AUTOR: Alo.rs/Pink/I.L. DATUM I VREME: 31.01.2020. 08:41

Pukla petarda, neko obio prodavnicu i odneo iljadu evri, uplašili prodavačicu i oteli joj pazar.

I bombas otisao, sad ce sajt stvarno propasti do kraja, od kako nema moderatora, pisanje po bombasu je bila glavna aktivnost na forumu i odrzavalo ga u zivotu

ako dovoljno puta spomenete bombasa na sajtu vratice se jer ce mu proraditi sujeta

Mozda ce i morati, jer po tebi su se vec svi ispisali, a nije puno autora ostalo na sajtu i onako

ako dovoljno puta spomenete bombasa na sajtu vratice se jer ce mu proraditi sujeta

Hahah ritual prizivanja bombasa, treba i simbole neke ukljuciti

Nisam trebao onoliko da ga prozivam, krhka je to duša..