Prijava

„ Срби су један од ретких народа света који је са Јеврејима живео у миру и колико се то може рећи, љубави, кроз целу историју, од досељавања Јевреја у наше крајеве...Толерантност и коректност у српско-јеврејским односима и одсуство било какве мржње ситуацију су чиниле битно другачијом у поређењу са трагичним европским искуствима. Јевреји из Србије су се поносили да су Срби Мојсијеве вере, њихови књижевници и уметници су били изразити Срби...Чак се и истакнути комуниста Моша Пијаде 1931. године, приликом пописа становништва изјаснио као Србин, што је било крајње непожељно под диктатуром краља Александара који је озваничио идеологију интегралног југословенства... Насупрот томе хрватска историја је пуна излива антисемитизма. О томе је сведочила и енглеска књижевница и политичарка Елизабет Дискеман, иако је иначе преферирала Хрвате а ниподаштавала Србе. У успоменама из Загреба тридесетих година бележи: „Овде се осећа дах антисемитизма који је у Београду потпуно недостајао. Тамо се сефардијски Јевреј високо цени.”

(ИДЕОЛОГИЈА СРПСКОГ НАЦИОНАЛИЗМА др. Војислав Шешељ
ГЛАВА ШЕСТА: Националне мањине и вештачке нације у српским земљама
11.Срби и Јевреји, страна 453- 457)

On ne razume da Jevreji su takvi da ne podnose bele ljude i da oni nikada bele ljude ne gledaju kao ravne sebi i da sa nama nikada ne mogu da zive u miru.
Narociro smo iskzali tu ljubav od Milosa Obrenovica do Milana Nedica he he!
Tada smo im pokazali koliko ih volimo!
Kako Jevrej moze da se ponosi da je Srbin bilo da je Mojsijeve vere ili neke druge?Jel ovaj Seselj bio pijan kada je ovo pisao?
He!he!Oni su bili izraziti Srbi?Ovo je za plakati kako bre kada je neko rodjen ko Jevrej moze da bude izraziti Srbin.Znaci ja odem u Dansku i zivim tamo i posle kazu za mene bio sam izraziti Danac he he!Jao Boze koje lupetanje!
Dobro i moj komisija se na popisu izjasnio kao Eskim, pa sta?Tada kao i sada ljudi su mogli slobodno da lupjaju na popisu sta su i ko su niko to nije mogao da im zabrani!
U Hrvatskoj istoriji nema vise anti-semitizma nego sto ga ima u nasoj!Dr.Seselj vrlo malo zna o tome zato je ovako kratko i napisao ovo poglavlje!
Bas se obrukao sa ovim!
Naravno kada je taj Jevrej vladao tih godina Beogradom!Mozda su ga neki i cenili one sluge koje su mu bile podane, ali bilo je i mnogih koji ga nisu cenili mislim na Jevreja!

posebno mi je smeshno kad Sheshelj navodi kao "pozitivan" primer komunistichko-jevrejskog zlikovca Moshu Pijade.Poznato je da je taj chivut u zatvoru, pre rata, tachnije u Lepoglavi, sa ustashom M.Budakom potpisao sporazum da ustashe i komunisti zajedno rasturaju Kraljevinu Jugoslaviju(sto im je nazalost i poshlo za rukom glupom politikom srbskih anglofila-masona),pa kao mrzitelj Kraljevine Jugoslavije nije ni hteo da se upishe kao Jugosloven,mrzeo je taj iz dna dushe Kralja Aleksandra, nego namerno kao Srbin se upisao jer je iz Beograda,samo zato jbga,da je iz Zagreba upisao bi se kao Hrvat, svejedno je njemu,jevrejskom zlikovcu Moshi, pisham mu se u obe zvezde-i u crvenu petokraku i u davidovu!

Боља полако али сигурно еволуира у Дејана Лучића.

cekam da bolja gostuje u balkan info.

Bolja vs bombas duel na balkan infu, a Tesa mutavi ih gasira. Bilo bi napetije nego onaj Zarkovic i Trifunovic kad zamalo da se pobiju

da vidimo sta je tvrđe. boljina šaka ili bombasev preplanuli ratarski nos.

Bolja vs bombas duel na balkan infu, a Tesa mutavi ih gasira.

Incel senior vs incel beginer
Hu vil vin? Ju desajd

Видим нико не обраћа пажњу на наслов и суштину теме. Фино реците да сте глупи ко мотика, или можда пијуни интернационалног јеврејства, па да наставимо.

Moj djed pucao u tvog djeda turcina boljo

Kad su siptari u nekog pucali, uvijek picke bili

Шиптар је једини облик живота, да не кажем човјек, који може да парира јевреју по подлости и кукавичлуку. Стиди се свог ђеда Ћазима, Галантни!

Освајам ову тему у име јеврејског регеа, да провЈетримо мало тему од мириса Бољове нетакнуте јарчевине:

https://youtu.be/ChV5BZ8SmS0

Ево мало демонстрираних метода како треба поступати са Јеврејином и оним ко га брани. И даунку Пеовићу треба један повез
https://youtu.be/6mXfbcj0sHU

Опирање је бескорисно:

https://youtu.be/xZweLtjNxZY