Prijava

има претраге на гуглу, јебогаја. и јесте плагијат.

Aw Dajte mi link onog posterza s o nim VAZNAMA i forom Djokovic zna zasto

Dajte link postera gde ker za stolom neće da jede neku salatu i kaže Jel sam za ovo ja ratovao! moram da ga omiljenim

Neki dan je bio jedan poster sa dva lika,jedan se popeo na neke knjige i vidi preko zida a drugi stoji na zemlji i gleda direktno u zid,tj.maltene bije glavom u zid.Zaboravih koji je bio komentar,al to nije ni važno pošto je izgleda obrisan.Pretpostavljam da je u pitanju bio plagijat,pa ako neko ima link do originalnog postera ili bar samo slike,bio bih večno zahvalan...

Nigde ne mogu da nađem sportskog duha!
Sigurno znate na šta mislim - neki klinci se slikali i neki ispružio ruku i zagrlio vazduh, pa piše "Sportski duh - ipak postoji" ili tako nešto.

Hvala!

Јој људови, онај постер са оним ликом што је пола изгорео на сунцу а пола бео и као каже: јесам ли ја за ово копао цело лето...

То је то, хвала :)

Molim vas ako moze pomoc, nigde ne mogu da nadjem poster, faca kuyta i pise izraz lica za koji smo mislili da postoji samo u crtacima, tako nesto, ako neko moze da pomogne, hvala mu puno

Jel ima neko poster sa Vujičićem? Ona bista ili sa Đinđićem?

Bista Nika Vujičića je obrisan ako dobro vidim.

Guglo sam ga, da prostiš... Ima samo ovaj, al sam hteo naći onaj sa Đikulom. ''Zorane izvini, nisam došao da šetam'' ''Što, bolele te noge?'' ''Boleo me kurac'' Tako nekako ide tekst.

Onaj sa bistom je obrisan. A ovo je bivalo po smesnim slikama sa djindjicem

Jel u životu poster sa Beki Bekićem ''Šta je smešno, koji kurac?'' Ili tako nešto...