Prijava

Ko sme da progugla "Adrenochrome" na gugl slikama daću mu dojavu ko sledeći pada

To ti treba samo kad si crni ciganin ljubisha iz lipovlihst, pa si sa godinama sve ružniji. Kad imaš plavu krv, prirodno stariš- kraljevski
https://www.popsugar.com.au/entertainment/photo-gallery/47071911/image/47071895/Brad-Pitt-at-2020-Golden-Globe-Awards

Otkrijmo pravi Holivud zajedno, pa kaže:
Nije bitno da'l si crn ili beo
Ako si holivud - decu si jeo

Od 1. do 10. Aprila reforma interneta, vidimo se u svetlijoj budućnosti!

Evo guglo sam ja onu gudru, ko je sluedeci

Rifraf - Bil i moguće Soroš
Davide, molim te nemoj na ovu temu da postuješ ništa što deli čovečiju svetu svest na pola, osnosno razdvaja nas i tera nas da se mrzimo i osuđujemo. Naša priroda nije da delimo već da dodajemo - tada smo najsrećniji i najslobodniji. Apsolutno se ne slažem sa gospodinom Draganom ni u jednom smislu te reči, čak i njegova tvrdnja da su Hrvati jedini narod sposoban da ubija decu ispod 14 godina nije tačna. Sva svetska elita ubija malu decu i jede ih, jedan od načina na koji nam suptilno i podrugljivo turaju to pod nos jeste i kroz crtaće poput Simpsonovih (autor Simpsonovih je mason).
https://youtu.be/NQX_1c63Vfk
Tako da gledajte što pre da izađete iz sistema koji nameću masovni mediji i politika, "Kurir" je naravno jedan od tih alata podele svesti tako da ne klikćite na prvo što Gugl izbaci, bar ne dok se celi internet ne reformiše i onda krene da objavljuje sve što je elita godinama filtrirala i sakrivala od nas.

Tri, nemoj biti veliko dijete, molim te.

Ti da imas imalo mozga u glavi ne bi pod broj jedan kliknuo na kurir, i da kliknes kojim cudom na to preispitao bi to sto procitas.

Tako da, osobe kojima se manipulise medijima su glupe ko kurac, nisu izmanipulisani nego nemaju grama mozga, i takvi ce uvijek biti.

Ma David je poslao nešto što je Kurir objavio, moja poruka je upućena njemu nemoj toliko negativno udarati po svemu i oduzimati nego ako imaš nešto relevantno o istini onda dodaj

Niko nije glup ko kurac već je rođen u sistemu koji mu ne samo govori da je glup ko kurac već i čini sve da mu to dokaže na dnevnoj bazi. Osoba onda počinje da veruje u to i to manifestuje, zapamti ti nisi tvoja verovanja, ali tvoja verovanja kreiraju tvoju realnost

Buraz, osoba ako nema svoje misljenje ne zasluzuje slobodu istog.

Mogu ti o kontrolisanju mase pisati koliko hoces, to mi je struka, ali to moze pod uslovom da pricas maloumnicima.

Ja tebi da kazem mlijeko je crno neces mi povjerivati valjda

Reci mi da je mleko crno svaki dan po 10 puta i poverovaću brt

Radi se o pranju mozga ne o inteligenciji

Kako ces povjerivati ako znas da je mlijeko bijelo?

Brate ako znas da razmisljas kako ce ti neko isprati mozak?

Evo ja popijem casu mlijeka, i slusam od medija mlijeko je crno crno i samo crno, i tako 10 dana, odem sa tobom na kfu kazes mi brt znas da je mlijeko crno, pa spucacu te sakom istog momenta.

https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-5f7132f719b3ca0b476c09823b7eb0de
Ako se družim sa još četiri osobe koje će mi reći da je mleko crno i koje će ismevati tebe što govoriš da je belo teško će mi biti da poverujem u tvoju priču makar me tukao motikom