Prijava

Bilo je lepo dok si bio tu Totali Irelevante LOL

i onda joj se materica prosula, jelda trajfo haha nabaci legendo

ti si samom sebi smrtna presuda koja ti dođe kao utešna nagrada.

Jeste da sam sanjao ovo, but hear me out!

Totally Irrelevant je Granjka.

Totally Irrelevant se vraca sa novim linkovima.

i onda joj se materica prosula, jelda trajfo haha nabaci legendo

Ahahhaha

оправдамо је нишчим логично, није наш проблем што је глупа
неки људи су предодређени да крепају

Jel realno ovo. Rasta majmun je navuko i sad je pita pa sto si se drogiro majmune

релано па што се дрогирала МАЈМУН

Uskoro ce dobiti autorsku emisiju na pink3 kao ispomoc il ak sredi fejs ucesce u novoj sezoni rijalitija

Bas je prsla krava, a mogla se udati za nekog siptara i biti gospodza

могла бити сека алексић госпођетина

Ne daju siptari svojim zenama ovako da zavrse, fino feredza true vrednosti i kuci da sija ko mesec

Mada bukv ne mogu skapiram zasto neka ljankase prepicka sa estrade zavrsi sa paukolikim autotjun rastom.

paukolikim autotjun rastom.

Hhahahahahahha umrla sam. Ma nije bre njoj Rasta problem, bila - bila ok. Jbt žena ima specifičan glas, jeste tuka ali mogla je gurati svoju karijeru, držati do sebe, imala je novca... majka je... I onda uzme neko i zastupa je kako je slomljena, i slično. Nema opravdanja za izbor ovako nečeg. Sve drugo se desi ili ne, ali izbor da se pije, drogira i samouništava je ličan!

Po meni izbor partnera nije ličan, jer ne možeš ti da narediš sebi ko će ti se dopasti, ko ne, ako imaš ikakve emocije normalno. Neretko znaju i žene i muškarci da im neko ne treba ali hemija ili štagod to bilo odvede te, zaslepi. Dobro, onda otrezni se, trgni, ne ponavljaj grešku, budi oprezniji ... Ne ide, bilo, prošlo, i ćao đaci, ali da sebe neko ne voli toliko... Da ne voli svoje dete...

Bila uzorno dete zavrsila sa barabim

Klasik

Jbg, tragedija mnogih žena. Ali veća je tragedija što ona nastavlja sebi da radi užasne stvari.

Odvratne su joj te kraste i bas ono full bedak kad ljankase upadne u pricu sa drogama. Nek malo slusa konstraktu mozda dodje sebi