Prijava

Stavite u svom postu neki period, momenat ili poseban događaj kada vam je bilo lepo, kao Ani Nikolić.

Iskoristimo ovo odsustvo nadležnih za ovaj forum i userimo ga malo. Možda nešto dobro izađe iz silnih ideja.

8. septembar, 2019.
Prvi put sam video tebe.

Sidova zena, ja, 5 litara vina, 2 grama dsa i 7 sati razvaljivanja male plave kurcopusacice

To je bilo noc pre nego stoje gorenavedena slika napravljena, zato deluje ovako posebno srecno i zraci neobicnim osmehom :) , kaze uzivala je

Kada sam imao 6 godina, nisam išao ni u vrtić, ni u školu. Tih nepunih godinu dana potpune slobode je bilo najlepše doba mog života. Svaki dan sam radio apsolutno šta sam hteo i niko mi nije ni za šta rekao "nemoj". Bilo je lepo.

ljubisha cigan iz lipolhist i njegov dwugić firex, barabar sa svim ženama ovog sveta... Zašto morate da nabijate rogove u svačije dupe, nikad mi neće biti jasno. Koliko jadan moraš biti da prozivaš nekoga na račun njegove intime, šta se to tebe tiče jbt... Jesi ljubomoran što ćeš večno drkati kurac?

U pravu si Bobi, krajnje glupo sam se poneo

Mnogo si naporan lik i svi ti se smeju, iako misliš da pobeđuješ u toj svojoj prenaivnoj glavi... Kajem se što sam te ikad pohvalio

Bobi, jel ti bilo lepo?

Jebiga bobi, slazem se da je glupo da mu pominjem zenu, ne znam sta hkces sad da popusim kurac

Aj pa kad popušiš da mi kaže jel bilo lepo dok si pušio. A, ti, bobi, mrš u kurac.

Ovo je ustvari dobra tema, šteta što je otvorena 2 godine nakon smrti sajta

е моји кумери имате још много тога да научите од антониа монтане политичког затвореника са кубе

https://www.youtube.com/watch?v=SDbK7M7MmQQ

Pa jel bilo lepo?

ako je to thilmova zena mozete samo da mu zavidite posto je lepsa mnogo od njega

a nema niceg boljeg nego kad je zena lepsa mnogo od tdbe to znaci da si kvalitet

Samo nek je njima bilo lepo.

Јебао сам.

Нисам платио.