Prijava

Boško, odslušaj neki rep da živneš malo.

истакнуто београдско усташко гласило и другосрбијанка турајлић страјк аген

хахаха али погле који текст, прелетео сам и буквално гомила ничега са главном тезом: - али неактивност сјебава пензосе исто као и корона...

https://www.danas.rs/dijalog/licni-stavovi/zasto-smo-mi-jedini-u-evropi-u-kucnom-pritvoru/?fbclid=IwAR3tPOweyBd5HdyVYNPuW3vISdDttXdoU3_rK3IqQIhPanIGaUW4xx2huak

Boh, korona ti odnela kosmajca.

Samo tvrd tehno sada

Ne pevača, biznismena.

Vreme je za preraspodelu i u podzemlju

Elem, drago mi je da se opozicija ugušila u sopstvenoj mržnji, talogu i besmislu, a naročito što Vučela na sledećim izborima i u solo varijanti ima da ODVALI KAO NIKAD

Vreme je za preraspodelu i u podzemlju

Elem, drago mi je da se opozicija ugušila u sopstvenoj mržnji, talogu i besmislu, a naročito što Vučela na sledećim izborima i u solo varijanti ima da ODVALI KAO NIKAD

oce kurac, pada s vlasti u roku od dve godine od kraja krize i bezi s koferom love kod brata viktora

i treba ga pustiti, zaradio je covek svaki dinar, pojavljuj se ti pred medijima 16 sati dnevno i budi okruzen onim goblinima od ljudi, kladim se da ne spava skoro uopste

al kad ode treba pohvatati sve dupeuvlakace i ljudski gnoj koji mu je sisao anus svih ovih godina, makar vucicevica i krstica ako nista, i osramotiti ih onako do koske i javno

Da l je vučko toliko lud da nas od sledećeg četvrtka zatvori do ponedeljka?

Povećava polako
Sistem kuvanja žabe

Ne postoji teorijska šansa ni u nekom paralelnom univerzumu u kojoj srbin ima švedski standard i ne zanima ga kako mu se zove predsednik i ko je na vlasti pa da ga spreči zabrana izlaska da ne kupi (osim ako sam ne uzgaja prasiće), zakolje i ispeče u krugu porodice i PRIJATELJA uz gajbu dve piva i kilo domaće, mislim daj da se ne zajebavamo - 80% stanovništva neće ispoštovati karantin uoči uskršnjeg vikenda, a o samom uskrsu da ne govorimo. Pričam o onima koji godinama tako proslavaljaju uskrs, uključujući sebe i okolinu oko sebe.
Mislim jebiga, ja prvi vrv neću, poštujem sve ove mere najsikrenije i pridržavam ih se iako se ne slažem sa policijskim časom jer je tako loše organizovan i sproveden, ali za uskrs to neće da spreči mene, burazera, ćaleta, ortake kulu i bukšu i komšiju koji će sa nama da peče svog prasca kod mene kući jer sad je tako došo red.

Ma iživljavanje. Ajde ono od subote u 13h pa i nekako. Al od četvrtka do ponedeljka da strpa celo stanovništvo u kućni zatvor, to već udara na psihu.

Pa i oni u zatvoru imaju sat vremena šetnje dnevno.

zakoljite prasad i za nas gastose sto nemamo gde, pa im naplatite s kamatom kad ovo sranje prodje, postali su gori od dahija

sve je to tako jer nas lik voli.ne moze da spava nocima.pre jer je sljakao,a sada jer se brine.
mora ovo proci jer nemamo kinte.kako god bude za 2-3 nedelje,rece da je dobro.
kaze nesterovic da razmisljaju o labavljenju i da ce to danas da saopste.jer je nas bog bolji od katolickog,pa da zemare mogu ici u crkvu.

nego jel mogu da se organizuju neki izbori sad dok penzosi ne smeju napolje, bas me zanima kakvi bi rezultati bili