Prijava

Vrlo je moguće da se radi o skripti learning AI, kazan nas iskorišćava za feedback, čini se da napreduje sve više svakog dana prešalta par drugačijih odgovora ali daleko je to od cleverbota još uvek

Postoji rešenje a to je da se daje 0 feedbacka, ako je uspelo za stratimira uspeće i za houltubota

Trajfors, ja poštujem i njihove argumente i nemam problem sa time. Najiskrenije želim da im se sve želje ostvare i da pandemija nestane koliko sutra i da sve bude po starom.

Ja sam neke stvari dovoljno povezao ali neću njih da forsiram, pošto to nikad ne izađe na dobro. Jednostavno, ako si ti neko ko se uzda u nauku ili si neko ko ne veruje u teorije zavere i tako si vaspitan - nema toga što ćete odvratiti od verovanja u nauku i toga da se sve dešava slučajno.

Evo na primer https://www.youtube.com/watch?v=jDxb21qIilM

I još Bill Gates 2018 pravi simulaciju pandemije koja gle slučajnosti, nastaje u Wuhanu.

Poremeceni antivakseri LOL

Je l' moze da se pije alkohol posle vakcinacije kineskom vakcinom.

Mislim, moze nsravno. Nego je l' su nekom skrenuli psžnju ns podledice i to.

Tilmo, poslije vakcinacije jetra se ne smije zamarati dok organizam stvara antitijela, jer se dio stvaranja imunog odgovora dešava i u njoj; pošto jetra prerađuje i alkohol, ovako joj otežavaš, jer radi na dva polja odjednom. Mislim da je matematika jasna.

Neke studije, međutim, sugerišu da umerena konzumacija alkohola (do jednog pića dnevno za žene i do dva pića dnevno za muškarce) poboljšava odgovor na vakcine.

„Oni koji umereno uživaju u alkoholu imaju tendenciju da pokazuju bolju proizvodnju antitela i citotoksični (CD8) odgovor T-ćelija", rekao je Kristofer Tompson.

„Pored toga, umerena konzumacija alkohola može povećati količinu antivirusnih citoksina ili malih hemijskih prenosnika koji pomažu u koordinaciji imunološkog odgovora."

oduvek se zna da je rakijica dnevno lek, ne treba mi masačusets da mi kaže

oduvek se zna da je rakijica dnevno lek, ne treba mi masačusets da mi kaže

reče averedž srbin...

daj jebote kad ce vise otvoriti ugostiteljske objekte lepo

Kada, kada brojevi, brojevi novo, novozarazenih, to, to dopuste.

Jel da konobarises u dve smene

ne nego nemam gde da ti izvodim mamu

tvoju mamu onu kurvetinu

stratimir
Kada, kada brojevi, brojevi novo, novozarazenih, to, to dopuste.

Retardirani ponavljač reči, jel si tako i treći razred ponavljao pička li ti materina ona gadna začukana

Nije ni tvoja mama bolja

Stratimir mi je ponudio da mi popuši kurac za 400 dinara. Imam dokaz i objaviću.

Ja imam 400 dinara al nemam dokaz