Prijava

trebace ti mislim doduse bolja od te osnovne ako oces sve na ultra, treba memorije dosta, a osnovna nema toliko.
radice 99.99% dobro, osim nekih bas detalja ako oces neki aerodrom koji izmodelovan do detalja, tj ako vozis vece avione na vece aerodrome ima gomila aviona itditd, tu moras malo spustis grafiku - mada tad ti i ne treba jer iz airbusa i ne gledas mnogo napolje.
btw, fs2020 nije bas najbolji za to, al je bukvalno najbolje sto je ikad izaslo od igrica za male avione, i tako vizuelno letenje.

nemam pojma, kupio sam gotov pc pocetkom godine za simulatore :)
kostao oko 2000fr mislim

Tako sam i kontao nesto da bi bilo, hvala

ustvari sve na ultra, veliki aerodrom, puno zgrada, mislim da ce treba 2-3 graficke. bolje kupi avion.

Спремаш се за други талас куроне гамби? Не знам што би се трошио за једну игру толико. Мени на 1080p gtx 1070 и даље завршава посао. Већину ствари на ultra или high/ultra 60+fps. А и max детаљи су неретко прецењени.

Pa gledam generalno da uzmem jer zelim da ne razmisljam da li ce mi bilo sta raditi na ultra detaljima i 4K 60fps+ kad sam već dao 2 soma na monitor jebeni, a microsoft flight simulator je trenutno najbolje merilo za to

Не таман посла, на ултра га тера 30+ fps. :D На high солидно, 40-50+. Не играм га, гледао бенчмаркове али делује занимљиво.

На колико херца ти ради монитор? Па за flight simulator ти и не треба неки огроман fps колико видим, мислим није нека брзопотезна акција. Али капирам, хоћеш све да изгледа глатко кад си већ изарчио паре.

Pa to, ne pitam toliko za flight simulator nego mi je on dobro merilo snage kompa. A monitor mi radi na 144hz,a ako moram da biram izmedju kvaliteta slike i fps vise od 60 biram kvalitet slike jbg. 30fps je ok za ponesto ali dosta toga izgleda kao slideshow

4к и 144hz, то јебе озбиљно. Мени је прелазак са 60/75hz на 144 био препород, и за бол у очима и у доживљају игри. Могу да замислим тек на тој резолуцији.

Inace lestat, slazem se da se dosta sa koronavirusom radi ofrlje, glupo, ponelad kontraproduktivno, al se ne slazem sa razlozima.
Po meni je glavni nase neiskustvo sa slicnim pojavama, i generalno ljudska glupost.
Ne verujem da ima neke zle namere

Па добро, можда имамо другачији доживљај људи генерално, имао сам такве околности да сам упознао баш психо ликове, којекакве кримосе и садисте и могу мислити шта би такви радили да имају богатство и моћ. А опет ни то не мора ништа да значи, сложићу се с тобом да треба мало да баталим ова срања, поред приватних проблема се и тиме оптерећујем. Нисам се толико ни ложио до скоро него ето од ове године, сјеба ми корона посао и вишак слободног времена је одрадио своје. :D

Mogu da potvrdim ovo za world bank, citao sam na zvanicnom sajtu, na svoje oci vidio sve, ne znam ni za kakav YT klip. I da stvar bude jos bolja, juce je isplivalo, danas je naglo promjenjeno ime proizvoda koji se uvozio i izvozio 2018. onako spontano nekome doslo sigurno.

Nema zavjere, ako naduvani gambi i istina-ne-postoji celt kazu da je tako, onda je tako

Video sam Mujo to na FES ovom kanalu ali nisam proveravao. Eto toliko o tome. Ne kazem da virus nije pravi, ali je napravljen i planiran da bude pusten.

Taj podatak dovoljno govori o tome.

Oi oi stante malo pa to su teorije zavere čista glupost ko bi to radio ovom dobrom i poštenom narodu

iz intervjua sa frenzenom

TM: Looking on the bright side, some people argue that the crisis actually helps us prepare for bigger disasters like climate change. Do you share that view? Why so and why not?

JF: It’s too early to say. My thinking about our climate situation has been evolving over the last six years. The point I finally came to, last summer, is that the fabric of our world is very fragile. Political institutions are fragile; international relations are fragile; the global economy is fragile; the natural world and its systems are fragile. All these systems are going to be hugely stressed in the coming decades, as the climate worsens dramatically. Out of that recognition, I’ve come to a greater appreciation of the value of local community. We’re going to become ever more reliant on what’s close to us, and the pandemic is a kind of stress test: How is your local community responding? Are people obeying the rules? Are people being kind to each other? Are people supporting individuals and businesses that are in trouble? Where is your food coming from? Maybe it’s good that we’re asking these questions now, good that we’re getting a little taste of the future. But a novelist is the wrong person to ask whether something is good news or bad news.

tek cete vi da vidite sta je muka i nevolja kad upekne napolju plus sezdeset ili kad vetar bude prevrtao automobile po ulicama.pre dve godine vetar iscupao drvo ispred moje zgrade.kakav je to vetar koji moze da iscupa drvo.takve stvari su pocele da se desavaju u zadnjih 10 god.sto nije osamdesetih vetar cupao drveca, nije jer je tad duvao normalan vetar.australijanci, bolje sad da beze iz zemlje na vreme.tamo ce da bude najveci uzas.tamo u tom delu planete ce da bude istrebljen zivot.bolje se polako pripremajte-svi mi.odvajajte pare pa kupujte sta mislite da ce da vam bude korisno kad dodje do vremenskih katastrofa.satori vrece za spavanje camci nozevi cizme itd.

ja da imam para kupio bi plac negde u sumi i napravio bi bunker ali pod zemljom,.da niko nezna.napunio ga namirnicama i svakakvim korisnim stvarima.ali treba mnogo para da se to napravi i opremi kako treba

https://i1.wp.com/politicallyincorrecthumor.com/wp-content/uploads/2020/04/this-is-all-part-of-larger-agena-think-youre-being-paranoid-hazmat-suit.jpg?resize=500%2C500&ssl=1
Labo ti si malo jača verzija ovoga lol
Kad smo kod te priče kao klimatske promene o tome vodi brigu isključivo naša velika majka koja je (surprise surprise) živa.
https://youtu.be/roNKU3nAgwE NASA i fake news stanovište koje tek sad izlazi na otvoreno, plus tvrde da je to zbog agrikulture ove dve zemlje. Hahahaha važiii...
https://youtu.be/S-nsU_DaIZE Pravi razlog.