Prijava

Ako bi to značilo da mukice medicinari ne kukaju i da se ne crtaju na ulicama prekrindz grafiti sa marvelovim herojima i herojem sa maskom
onda bih zapata

to je bas super ideja, bas

Ne znam za druge, zapata, al ja bih radije pristao na zivot bez kucnog pritvora i toga da mi neko odredjuje s koliko ljudi napolju smem da blejiim I rizikovao da umrem od korone na ulici jer nema slobodnih kreveta, nego da mi neko kao pacovu na kasicicu daju koliko sati smem da budem napolju. Okej, na neki kraci period bih mozda i dobrovoljno pristao, tipa par nedelja, vise iz altruizma I solidarnosti, ali da mi to bude konstanta u zivotu koja se na svakih par meseci ponavlja, uz tendenciju da to traje godinama, nikako.

Pritom uopste ne negiram koronu I to koliko je opasna, jasno mi je da niska stopa smrtnosti u strogo kontrolisanim uslovima moze da zavara ljude.

Ko se plasi - nek ne izlazi kad ne mora i neka gleda da drzi 2m odstojanja (uz masku non stop) onda kada mora da izadje I nek radi na imunitetu. Ko se plasi, ali mu zelja I potreba za koliko-toliko normalnim zivotom nadjacava taj strah - maska na lice u zatvorenom, slobodan dah na otvorenom I gledas da odrzis neki zdravorazumski balans. Neces se trpati u klub sa 500 ljudi, ali neces odustati od setnje ili bleje u parku. Ko se uopste ne plasi I misli da je ovo teorija zavere - nek radi kako mu volja I nek mu je bog u pomoci. A vas medicinare ko jebe, ionako niste studirali da pomazete ljudima nego da jebete medicinske sestre I dobijate viskije od izmucenog naroda. Znojite se u skafanderima brisuci nasa koronaska dupeta.

A zasto bi Zapata neciji licni izbor povlacio i sankcije ka njemu bliznjima? I oni mogu da naprave svoj licni izbor i da se ne mesaju sa njime.

Znaci bukvalo budi miran ili cemo tvoju porodicu ko nacisti ili komunisti.
Pu
Serem vam se u usta da vam se serem.

To je neizvodljivo prakticno, a eticki je jako pipavo lol

Gledajte novi roganov podkast sa aleksom dzonsom. Nema tu nekih preteranih WOW istina i otkrovenja, stavise, moze jos vise da te zbuni povodom cele situacije, al jedna ideja provejava, tacnije dve, prva je da su izbori u americi nikad bitniji, a druga da je covid bukvalno dogadjaj od koga se menja kompletan svet nepovratno. Kako god mi mislili o virusu, posle svega ovoga nema povratka na staro

al jedna ideja provejava, tacnije dve, prva je da su izbori u americi nikad bitniji, a druga da je covid bukvalno dogadjaj od koga se menja kompletan svet nepovratno. Kako god mi mislili o virusu, posle svega ovoga nema povratka na staro

i obe ideje ne vrede kurcu bez ozbiljnog dodatnog pojasnjenja zasto

druye, citave industrije su se raspale za godinu dana, u onih 10% zemalja koje ne drze diktatori sve su blizi da ih konacno preuzmu, nema trenutno globalnog policajca i lokalni sukobi polako eskaliraju gde god ima potencijala za tako nesto, barem jedna od tri globalne sile nece vise to biti posle virusa, citava geopolitika i ekonomija poprimaju drugaciji oblik...

imas li ti uopste neka realna saznanja o zivotu i svetu oko sebe, ili eto cisto pises neka nacelna sranja da se pisu.

ali mene bi stvarno bio preblam da se bavim medicinom i vidim ovo na ulici
https://nsuzivo.rs/wp-content/uploads/2020/05/2020-05-13-13.39.05.jpg

ispadne da je i ckode lekar neki izmisljeni heroj

Jes malo krindz, dule, ni ja to ne volim

Elem, bukvalno koje god vesti da otvoris, sentiment kao da je smak sveta. Virus rat neredi kriza ekonomska terorizam blabla. Dal ga oni tako sibaju jer se te vesti lepo prodaju ili smo otisli u kurac

Penaldo se drka što mu ne daju da pika protiv Barse jer ima koronu

eto kako korona utiče na kladionice

Kakav bi show bio da on može da igra

Kaže alex jones pobedjuje tramp, demokrate ce osporiti rezultat, ludilo bice od nereda, do granice gradjanskog rata, dolazi un da resava pricu

A je l ove maske imaju neke ateste nešto ili pravi ko oce da budu fensi i da zgrcu lovu

A šta ce Betmen međ Marvelovim likovima?
Kakva nubara taj što sliko jbt

Iz kog razloga naglo skace broj obolelih ako moze neko da mi kaze slabo pratim situaciju jebe mi se da istrazujem po internetu kao svi vi sve ovo vreme pacenik sam