Prijava

Imam slucaj u radijusu od 50m od mene zarazenog clana porodice dok su ostali naknadno testirani i negativni. Ja nikad ne mogu da se zarazim jer imam malo kontakata a ako se neko od njih zarazi ja sam siguran jer taj slucaj iz komsiluka gde je troje ostalih clanova porodice negativno je garant za mene. Ako oni jedu piju i pisaju u istoj kuci pa nista onda sam ja 101 posto siguran osim ako one maske ne nose koronu. Preko hrane rekla darija jos letos ne moze znaci ne moze hranom ne moze najblizim interfamilijarnim kontaktom a jos manje ako prodjem pored nekog u gradu sta ostaje onda. Ja sam negativan za svih ovih 5 godina koliko ce trajati nema tu teorije.

sve najbolje ti zelim i da ti otkaze respirator

Бергасе сиши га

I na kraju će si bude jedini pametan.

B92: Dr Nestorović: "Istina o koroni će isplivati, to je apsolutno politička stvar" VIDEO http://www.b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2020&mm=10&dd=29&nav_id=1755167

Ja sam čuo da je virus mutirao unutar zlatiborčevih grla stoke, i posle rasejan evropom od strane prodavaca suhomesnatog iste kompanije, o ovome je Alex Jones pričao kod Rogana

Zato je i rumunija toliko pogodjena, to samo cigani mogu da jedu

Lol

Zapatin nalog hakovan

Brt al u onu našu ideu u kopernika bukv uvek prepuni rafovi sa vakumirano zlatiborac, kao da to niko ne kupuje. Mozda na merenje vise uzimaju. Imas li statistiku (ovaj post je ozbiljan, ne zameni ga sa prethodnima)

Nemam mladi džemo

Pitam jer npr drugo vakumirano se razgrabi bukv, a cene iste.

To je poenta. Razgrabi se naše prvo, al uvek ima robe i ima nas armija da dopunimo.

A jebem li ga, sumnjam...licno nikad nisam imao problem sa zlatiborcem, al godinama ga ne kupujem od kad je krenula ona anti kampanja. Ko li stoji iza toga. Kad vidim onu zelenu boju odbija me

Koja anti kampanja?

Pa ono za crkotine blabla

Daj link da nije kurir ili informer tipa.

Pa brt nije to bilo neko ozbiljno istrazivacko brankica novinarstvo nego upravo informer tip clanka kako zlatiborac otkupljuje crkotine

A i ti jebiga, nadrilekar ti je izvor info za koronu a od mene trazis volter kronkajt boston herald tip članaka za zlatiborac. Malo je licemerno

nije bitno dal je istina, bitno je da antikampanja uspjeva

Lele ti li se uvredi što sam nestorovića podržao.