Prijava

Lepo beše bez ovog mongoloida, na Boba Roka što se kurcem koka, mislim. Ne trifirsa.

To nas je svevišnji kaznio taman sam se ponadao isteraćemo houltua i biće sve ok al bolna istina je da nesreća nikad ne ide sama

Poremeceni antivakseri LOL

sere mi se vise od ove antivakserske kuknjave, ako mislite da je na delu eksperiment nad opstom populacijom i neka uzasna diskriminacija, uradite nesto po tom pitanju, izadjite na proteste, otkazite poslusnost drzavnom aparatu, napravite antivaxxx internacionalu, borite se za to u sta verujete

Milijardu ljudi: Izađe na proteste protiv lokdauna, vakcina
Sevast: uradite nesto po tom pitanju

Dva su čoveka najveći gubitnici u ovoj priči :

- Vučić, jer je shvatio da bi se ljudi odazvali i za somaču i po po glavi
- Zapata, jer da je sačekao još malo, sad bi imao za nintendo konzolu.

Odlučio sam da se vakcinišem totalno nevezano od ovoga, al sad će svi da me podjebavaju da sam prodao bulju. LOL

Koju vaccinu će primiš?

Ćinesku
Old skul varijanta, kapiram.

'Fala.
Samo da mi ne eksplodira materica. XD

Ja bih voleo da vucic deli po soma ipo, znaci iz dva dela. Prvi kad primis prvu vakcinu, drugi kad primis drugu vakcinu

I jos bih voleo da kaze delimo samo onima koji se vakcinisu u maju recimo, ovima od ranije ne delimo. Da bih gledao kako pizde na dve crvene ovi sto su se vakcinisali pre 3 meseca

Meni je zanimljivo što je hotjul ultraprovakser koji se vakcinisao Kinezom. To mi je čudno obzirom da Fajzer štiti 95 posto i najbolja je za razliku od Kineza - koji je na zadnjem mestu po stepenu zaštite.

Verovatno je i on malo istraživao i čituckao o efektima ovih novih nikada korišćenih vakcina ali neće to da prizna :D. To ga je uplašilo i onda se odlučio za Kineza.

Neka, dobro je to.