Prijava

Ima sad i Seiko satova od 1k-5k evra, prospex modeli, ima tih ostalih svajcarskih IWC Breitling koji su skupi ali to nije mnogo popularno, ima tih AP-ova i Pateka koji su po 20-40k evra, ali po meni je to cisto cisto proseravanje bas ono glupost ziva.

Uglavnom se sve vrti oko:

1. Rolex datejust (i vizuelno sličan model Rolex president)
2. Rolex submariner (i vizuelno sličan model GMT)
3. Rolex yachtmaster

To su ti neki savrseni dizajni koje svi mi zelimo ali ne moze da priustimo pa trazimo alternative. Ima kineskih kopija za 50-100 evra ali glupo je to nositi, nikog neces zavarati. Ima i svajcarskih kopija ovog dizajna pristipacnih 300-500e Steinhart i Squale.

Toliko za sad na ovu temu

sa gumenom narukvicom kežual varijanta

haha kežual koliko i puma bmw patike.

Meni su ti gumeni G-shock bas ono oličenje rugla, kiča. Samo istinski šabani to furaju.

koji rolex imas ti maestro?

Rolex mislim da nema ispod 1200 e najjeftiniji, lično mislim da je bezveze nositi bilo šta već je bolje ne nositi ništa i štekati za sat koji dolazi u kutiji sa jebenim izvodom iz matične knjige rođenih, i generalno izbegavao bih marke koje prave i low class satove za sirotinju, dakle ako prave i one od 100 e za averidž gegulu onda nema šta da traži na mojoj listi. Drugo čovek koji nosi sat, gospodari vremenom

Svako pomeranje sekundare, jedan dinar u plusu, dragi moj Maestro, o tome se radi. CANGRRR - u kasicu prasicu. Ali bez pohlepe. Valja uzvratiti dobročinstvo

Nemam F Shok ni jedan normalni satovi samo narukvica gumena

Takodje i kad radiš kad su ti prljave ruke ili voziš baš nije korisno imati sat na ruci da vidiš vreme koje ti je od značaja u tom trenutku nego prljavim djubravim rukama vaditi Iphone X

I da ne bi isprljao telefon kad su prljave ruke, sto je retka situacija.kod mene extremno retka, da kupujem sat..niko ga ne kupuje zbog toga.suzi samo kao nakit.ja na nakit glledam kao na primitivnu stvar.kicenje je bas primitivno..aj sat ima jos neku svrhu ali lancici i prstenje je daleko bilo.muskarci misle da su sexi ako nose sat.ruka je vise sexi.tako neki misle.jer su tako culi od neke tupoglave klinke.jos nakit u svrhu podizanja samopuzdanja to rade samo oni sa sirotinjskim kompleksima

Bježi celte, da imam tolike pare, nosio bih noordgreen.
Interesuje me neka jeftinija varijanta.

pa jebem li ga... uzmi seiko onda ili tako nesto sto lepo izgleda i toliko.
imas fore na kikstarteru gomila takvih ko sto je i nordgrin i svi ti nordijski, britanski ili americki brendovi - japanski ili swatch mehanizam pa onda prave dizajne itd. mozda ubodes neki od nekog sto ce postane poznat posle ko ovaj nordgrin.

Nije loša ideja, pravo da ti kažem. Provjeriću po netu, možda nađem nešto dobro a povoljno. Hvala u svakom slučaju :)

Ove godine sam izdržao niz finansijskih udaraca, ne pamtim lošiju godinu, mada moram reći i da je bilo donekle poučno, počeo sam da razmišljam kao štekara Maestro, naučio sam da povučem ručnu, iako je to bukvalno jedna od top 3 stvari kojih se gnušam u životu, to su ljudi koji nemaju muda da izginu, to su ljudi koji lažu ne sole, znači katastrofa i dno ljudsko...

Nabijem te na kurac doživotno malerčino, čisto da znaš, čikove jedan maloumni a pohlepni

Dođe mi da ti odsečem tu ruku sa sve satom i naplatim svu štetu što si mi napravio, svinjo

Ahhahahahahah sta koji kurac jebeni xDDDD

fossil je sat za srbina.

Kao fino stoji na ruci

imao sam i ja edifice pre 3-4 god.novoiji model od tog.nisu losi satovi ali baterija ne traje 10 god.ne znam jel ti onda sto se puni na solarnu energiju