Prijava

Hteo bih nešto da obznanim. Kao Viljuška, da izjavim za televiziju.

Lažu vas. Živite u golemim deluzijama. Mnogi od vas misle da je svet jedno užasno mesto. Ali nije. Morao bi deset puta da bude bolji da bi mogao da dobije taj epitet. Svet je jedna rupčaga. Neslana šala. Rak-brak Jove Nedeljkovića. Nije bilo evolucije kao pojave kakvu zamišljamo. Nastupio je samo prdež evolucije koji je stvorio sve.

Oni kontrolišu sve. Sve što je važno. Svet je nasumična fudbalska jedanaeska. Oni drže konce nad Runijem, Žiruom i Milerom. Šćepović ih ne interesuje. Trenutno. Prvoj trojici šalju klonove Doktora (((Kona))) da ih reže kliznim uletom. Polako, sistemski i predumišljajno. Sve dok sva trojica ne poljube prašinu. E da, a što se Šćepovića tiče. Pa od njega su prosto bolji fudbaleri. On im ne smeta. Šćepović mirno spava. Dobije i on povremeno dandaru od nekog (((Kimija))), ali ništa intenzivno.

Runi, Žiru i Miler su Engleska, Francuska i Nemačka. Izvrsni fudbaleri, zar ne? Da. Sva trojica. Svojevremeno, nekad, ako ništa. U samoj svojoj ljudskog esenciji njih tri su izvanredni fudbaleri. Profesionalni. Sva tri učestvovali na svetskim prvenstvima.

A Šćepović? E, vidite. On je dečko pametniji, spretniji i ima izraženiji idealizam. Ne da na sebe. Trenutno ga niko ni ne dira. Al on svejedno ne da na sebe. Ali vidite, Šćepović će naučiti bolje da šuta loptu. Možda ne na nekom prvenstvu u Brazilu. Ali svakako da je bolji fudbaler od mene i vas. On napreduje, on raste. Počeće da im smeta. Štaviše već im pomalo smeta. Mali broj klonova Doktora (((Kona))) već uleće klizni. I Šćepovića žele da ubiju.

A sada dosta mudroseračkih metafora i da pređem na stvar.

1# Nije bilo "Holokausta". Šest miliona pepelnih odobranika su ratna propaganda stara 70 godina. Po nemačkim radnim logorima umrlo je ukupno 230k Žida. Podaci prema inspekciji Crvenog krsta '45. Židi su, hvala Bogu Isusu, umirali od stvari potpuno neuzrokavanih nemačkom rukom. Od epidemija tifusa, savezničkih bombi i neuhranjenosti izazvanoj trobojišnom mukom.

2# Pripadate najvišoj, najsuperiornijoj i najsposobnijoj rasi u čoveka. Vi ste Arijevci. Epitom idealizma, Božja kruna stvaralaštva, dobitnici džekpot lutrije života. Vi imate rasnu nadmoć. Većina vas može da napravi fantaziju od života. Posebice vi koji ste od plemenite dinarske podrase. Najčešće u nas Srba. Najevropskije skupa sa nordidskom.

3# Istrebljuju nas. Prljavi Židi smaču nas sa lica zemlje. Masovne migracije podljudi sa Istoka prave od Britanije i Francuske nakazu. Anarhiju do balčaka napunjenu silovanjima, ubistvima i sveopštom, nasilnom tranzicijom u Treći svet. Nemačka žena, vaša sestra po krvi s kojom delite zajedničkog prapretka, ne sme na ulicu da izađe sama noću. Udaraju je, prisiljavaju je na seksualne odnose, umašćuju je od batina. Bez da (((nemačke))) novine koje su ili pod kontrolom Žida, ili pod kontrolom moždano ispranih "Nemaca" reč jednu o tome napišu.

Zapad se rasno zamenjuje. Sve je otišlo dovraga nakon tog prokletog Kalerdži plana i Imigracionog akta. A sve je izgorelo u paklu nakon Jurijeve KGB pošasti. Boljševički Rusi rame uz rame s Jevrejinom opet uništavaju Evropu. Nakon Zapada sledi Istok. Da li želiš, dragi moj čitaoče, da ti deca liče na doslovnog orangutana? Ne? E pa to se Srbiji sprema kad Zapad ode u ambis. Nemamo još dugo vremena. Za samo 20 godina bela deca u Engleskoj biće manjina. Mora se popiti crvena pilula, mora se osetiti Evropa u žilama, mora se dati sve od sebe da ovaj junački, stradalnički narod gradi svoju sudbinu sam sebi, na svome.

Kao Hercegovac zadrhtim kad čitam o Nevesinjskoj puški. Herojima iz najsrpskije teritorije ovog svetog kontinenta. Kolevke srpstva, Svetog Save dedovine. Groblju Zavide i svetosavskih vitezova Kosača. Bog mi je dao da budem Srbin. Najsrpskiji Srbin iz tako slavne krševite teritorije. I verujte mi, ja ću dati sve od sebe. Goriće nebo i zemlja koliko ću da im se svima userem u život. Postaću Hitler ako treba. Što bi vladika Nikolaj Velimirović rekao, nemački vođa poveden idealom Svetog Save. Führer će biti ponosan na mene. Srpskog vođu, vođu Bolju.

Uveren sam. Jebeno sam uveren da imate kapaciteta da shvatite sve o čemu pričam. Da shvatite koliko su stvari zaista loše. Većina vas može to da shvati. Dok s druge strane, jebiga. Dvocifreni retardi koji su glupi kao trokurac ne mogu. Mačak u mokasinama to ne može. Kakold bombaš sa ženom kurveštijom to ne može. Toma Smor, devojka koja ima higijenu na nivou jedne bantu crnčuge iz najizbodenijeg, najcrnjeg crnčuga plemena, to ne može.

Ali Kaizene čuj me. Uvek sam uživao u ovom sajtu. Imaš ekipu iz snova. Pametne i sposobne ljude sa prelepim smislom za humor. Takav sam i ja. Ja sam ti najpametniji i najinteligentniji član. Moj koeficijent inteligencije prelazi 140, pročitao sam biblioteke i biblioteke. Znam o čemu govorim. Ozbiljno sranje je zadesilo Sveti Gral planete - Europu Invictu. Iako je ona invicta, iako je ona prekrasna i ispunjena naukom, kulturom i nesalomivim ratnicima Slovenima, Germanima, Romanima, Keltima, kao i drugima. Iako, moramo se svi dići na noge. Tvoji najbolji ljudi moraju postati moji sledbenici u dobru i u zlu.

14~23

The Beauty of White Aryan Woman Shall Not Perish From The Face Of The Earth!

Živela pobeda! Slava Hristovom mučeniku Dimitriju Ljotiću!

Samo da dodam ispravke. Previše brzo sam sve pisao. Ovo čitajte:

Hteo bih nešto da obznanim. Kao Viljuška, da izjavim za televiziju.

Lažu vas. Živite u golemim deluzijama. Mnogi od vas misle da je svet jedno užasno mesto. Ali nije. Morao bi deset puta da bude bolji da bi mogao da dobije taj epitet. Svet je jedna rupčaga. Neslana šala. Rak-brak Jove Nedeljkovića. Nije bilo evolucije kao pojave kakvu zamišljamo. Nastupio je samo prdež evolucije koji je stvorio sve.

Oni kontrolišu sve. Sve što je važno. Svet je nasumična fudbalska jedanaeska. Oni drže konce nad Runijem, Žiruom i Milerom. Šćepović ih ne interesuje. Trenutno. Prvoj trojici šalju klonove Doktora (((Kona))) da ih reže kliznim uletom. Polako, sistemski i predumišljajno. Sve dok sva trojica ne poljube prašinu. E da, a što se Šćepovića tiče. Pa od njega su prosto bolji fudbaleri. On im ne smeta. Šćepović mirno spava. Dobije i on povremeno dandaru od nekog (((Kimija))), ali ništa intenzivno.

Runi, Žiru i Miler su Engleska, Francuska i Nemačka. Izvrsni fudbaleri, zar ne? Da. Sva trojica. Svojevremeno, nekad, ako ništa. U samoj svojoj ljudskog esenciji njih tri su izvanredni fudbaleri. Profesionalni. Sva tri učestvovali na svetskim prvenstvima.

A Šćepović? E, vidite. On je dečko pametniji, spretniji i ima izraženiji idealizam. Ne da na sebe. Trenutno ga niko ni ne dira. Al on svejedno ne da na sebe. Ali vidite, Šćepović će naučiti bolje da šuta loptu. Možda ne na nekom prvenstvu u Brazilu. Ali svakako da je bolji fudbaler od mene i vas. On napreduje, on raste. Počeće da im smeta. Štaviše već im pomalo smeta. Mali broj klonova Doktora (((Kona))) već uleće klizni. I Šćepovića žele da ubiju.

A sada dosta mudroseračkih metafora i da pređem na stvar.

1# Nije bilo "Holokausta". Šest miliona pepelnih odobranika su ratna propaganda stara 70 godina. Po nemačkim radnim logorima umrlo je ukupno 230k Žida. Podaci prema inspekciji Crvenog krsta '45. Židi su, hvala Bogu Isusu, umirali od stvari potpuno neuzrokavanih nemačkom rukom. Od epidemija tifusa, savezničkih bombi i neuhranjenosti izazvanoj trobojišnom mukom.

2# Pripadate najvišoj, najsuperiornijoj i najsposobnijoj rasi u čoveka. Vi ste Arijevci. Epitom idealizma, Božja kruna stvaralaštva, dobitnici džekpot lutrije života. Vi imate rasnu nadmoć. Većina vas može da napravi fantaziju od života. Posebice vi koji ste od plemenite dinarske podrase. Najčešće u nas Srba. Najevropskije skupa sa nordidskom.

3# Istrebljuju nas. Prljavi Židi smaču nas sa lica zemlje. Masovne migracije podljudi sa Istoka prave od Britanije i Francuske nakazu. Anarhiju do balčaka napunjenu silovanjima, ubistvima i sveopštom, nasilnom tranzicijom u Treći svet. Nemačka žena, vaša sestra po krvi s kojom delite zajedničkog prapretka, ne sme na ulicu da izađe sama noću. Udaraju je, prisiljavaju je na seksualne odnose, umašćuju je od batina. Bez da (((nemačke))) novine koje su ili pod kontrolom Žida, ili pod kontrolom moždano ispranih "Nemaca" reč jednu o tome napišu.

Zapad se rasno zamenjuje. Sve je otišlo dovraga nakon tog prokletog Kalerdži plana i Imigracionog akta. A sve je izgorelo u paklu nakon Jurijeve KGB pošasti. Boljševički Rusi rame uz rame s Jevrejinom opet uništavaju Evropu. Nakon Zapada sledi Istok. Da li želiš, dragi moj čitaoče, da ti deca liče na doslovnog orangutana? Ne? E pa to se Srbiji sprema kad Zapad ode u ambis. Nemamo još dugo vremena. Za samo 20 godina bela deca u Engleskoj biće manjina. Mora se popiti crvena pilula, mora se osetiti Evropa u žilama, mora se dati sve od sebe da ovaj junački, stradalnički narod gradi svoju sudbinu sam sebi, na svome.

Kao Hercegovac zadrhtim kad čitam o Nevesinjskoj puški. Herojima iz najsrpskije teritorije ovog svetog kontinenta. Kolevke srpstva, Svetog Save dedovine. Groblju Zavide i svetosavskih vitezova Kosača. Bog mi je dao da budem Srbin. Najsrpskiji Srbin iz tako slavne krševite teritorije. I verujte mi, ja ću dati sve od sebe. Goriće nebo i zemlja koliko ću da im se svima userem u život. Postaću Hitler ako treba. Što bi vladika Nikolaj Velimirović rekao, nemački vođa poveden idealom Svetog Save. Führer će biti ponosan na mene. Srpskog vođu, vođu Bolju.

Uveren sam. Jebeno sam uveren da imate kapaciteta da shvatite sve o čemu pričam. Da shvatite koliko su stvari zaista loše. Većina vas može to da shvati. Dok s druge strane, jebiga. Dvocifreni retardi koji su glupi kao trokurac ne mogu. Mačak u mokasinama to ne može. Kakold bombaš sa ženom kurveštijom to ne može. Toma Smor, devojka koja ima higijenu na nivou jedne bantu crnčuge iz najizbodenijeg, najcrnjeg crnčuga plemena, to ne može.

Ali Kaizene čuj me. Uvek sam uživao u ovom sajtu. Imaš ekipu iz snova. Pametne i sposobne ljude sa prelepim smislom za humor. Takav sam i ja. Ja sam ti najpametniji i najinteligentniji član. Moj koeficijent inteligencije prelazi 140. Pročitao sam biblioteke i biblioteke. Znam o čemu govorim. Ozbiljno sranje je zadesilo Sveti Gral planete - Europu Invictu. Iako je ona invicta, iako je ona prekrasna i ispunjena naukom, kulturom i nesalomivim ratnicima Slovenima, Germanima, Romanima, Keltima, kao i drugima. Iako. Moramo se svi dići na noge. Tvoji najbolji ljudi moraju postati moji sledbenici u dobru i u zlu.

14~23

The Beauty of White Aryan Woman Shall Not Perish From The Face Of The Earth!

Živela pobeda! Slava Hristovom mučeniku Dimitriju Ljotiću!

Boljo, moraš da razumeš da su žene bolesne kurvetine koje se pale na nakaze i crne cigane

Nemice nemaju samopoštovanje, Boljo sine moj preparirani

I nemoj sapun od maslinovog ulja sa lavandom, postaćeš bombaš

Demorališuće je ovo dobacivanje iz zadnje klupe. Ozbiljne teme su na okruglom stolu. Ali ajde, dobar trol Kimelu

dobro buljo nisam pročitao ali reći ću da si u pravu

Zato što se sad ideologije tetoviraju, ne nose se u srcu, i zato što je individualizam ojačao među ljudima, pa zato će ti svako reći kad potegneš temu oko udruživanja oko nekog zajedničkog interesa koji je pravedan i ispravan, u to nema sumnje, reći će ti da pa što se ne boriš sam ili kako da se udružimo i slično sviranje kurcu, nema spontanosti, vere, direktnosti, optimizma, samo čist egoizam u rendom budali koja je zbog par sićušnih i beznačajnih poena na ličnom planu umislila da gospodari Svemirom, nemaš ni ljude koji su iskreni u svojim namerama i one koji će u njima istrajati bez obzira na podsmehivanje okoline, ono vidi budalu uzmi jebi nešto popi pivo i slični fazoni. Ja bih svakog takvog govnara sebičnog pretukao, i tada i sada ali ne mogu da polomim milion ljudi i svakoga da vraćam moždano u kolosek. Ne mogu više da rasipam svoj entuzijazam na druge

Budi siguran da ćeš uvek imati moju podršku, u svakom smislu

A i ta Nemačka je zbog svog idiotiše neobuzdanog i nekontrolisanog i neusmerenog mentaliteta koji samo zna da eksplodira, ali ne i da odredi pravac delovanja, odgovorna za smrt miliona i miliona čistokrvnih belaca u oba svetska rata koji su oni takođe i izazvali, ta njihova nepromišljenost evo tek danas se vidi koliko košta Evropu. Evropi treba nova država lider i ja predlažem da to bude Nezavisna država Hercegovina sa Boljom na čelu, jel se slažeš brate?

Mada, kad malo bolje razmislim... Srbi su krivi za oba svetska rata. Austrougarska je normalno i sa razlogom, prezirala srpske seljake, i umesto da Servi budu njihove sluge u borbi protiv Turaka, oni zarate protiv njih. Posledice Prvog svetskog rata su izazvale siromaštvo Nemačke i dolazak Hitlera na vlast. Dakle, Srbiju treba spaliti

Najhumanije što Srbija može da uradi i plati dug Evropi, jeste da preseli u Srbiju 50 miliona crnaca i muslimana iz EU i obezbedi im sve uslove... Nešto kao rezervat. I da se tako očisti Evropa

Boljo, jednog dana skupićeš muda i pozvati tu kovrdžavu drugaricu sa velikim očima na piće. Iznenadiće te kako će brzo reći da, do te mere da ćeš se za trenutak jesti što to ranije nisi uradio. Biće to najlepši dan u tvome životu.

Sve će biti u redu.

Ovaj i kad hoće da kaže nešto lepo, ispadne katastrofa. Bolje probaj bombaš metodom, slušaj ceo dan šta drugi pričaju, uveče razmisli šta je najbolje da pokradeš od fora i onda se sutra kiti tuđim perjem tj pameću. Nadam se da nemaš i njegov iritantni cinkaroški glas, to bi te izvuklo bar jedan pdv

Boljo, jednog dana skupićeš muda i pozvati tu kovrdžavu drugaricu sa velikim očima na piće. Iznenadiće te kako će brzo reći da, do te mere da ćeš se za trenutak jesti što to ranije nisi uradio. Biće to najlepši dan u tvome životu.

Sve će biti u redu.

Četiri kubikare i jedna guarana no slip. Toliko sam bio ekstrovertan. Energičan, aktivan, tresu mi se ruke i drhti mi koža na leđima. Vraćam se s te druge kubikare i pođem na faks. Smuvam dvije. Probam treću i odjebe me. Učtivo i kulturno. A cura se stvarno prepala kad je vidjela taj ludački sjaj u mojim kafenim očima.

Prve dvije nisu. Okrenem filozofiju, Hegela. Pređem na umjetnost, Van Goga. Dovršim s anegdotom o crnoj magiji i babi iz Italije koja lomi noge valjajući nešto po svojini ljudi kojima lomi noge. Ja sam njih osvojio. Sad mogu da biram. Mislim ti se ja, pa se mislim. Da li da idem na tu solidnu, slasnu osmicu. Ili da ipak obradim muškog ortaka gaborku. Kockanje ili sigurica? Ta druga jes malo debela, jes malo previše dosadna i teška ko crna zemlja. Ali ja bi sve jebo. Nemam ja nikakve standarde. To je za rakpedere, pedere i novopedere. Pojebo sam dosta po Beogradu i nije me sramota. Samo sam gledao da bude žensko.

Gambi, legendo! Pa znaš li koliko sam ja tebe pominjao, hvalio i cijenio zbog onog posta "nije fejd problem koliko njegovi kučići što ga prate i imitiraju". Znam da si malo ograničen kao trol. Al taj mi je post legao u Zapatinu cjelinu kao ukrajinska kurva pod stolom dok Vuco bruji iz pozadine. Perfekcija.