Prijava

Zapata je samo uplašen i strahuje večito, za sebe, za svoj posao, za svoju porodicu, razumem ga, ali ne odobravam taj njegov transfer defetizma

Zapata mi je jednom mahnuo iz bot busa, odveli su ih na miting u Novi Sad, Bože me sačuvaj delovao je kao Jevrejin koga odvode u Aušvic na vazdušnu banju... Taj strah u očima, te crne slutnje koje sam video u njegovoj glavi, naterale su me da odem do najbliže crkve, upalim sveću za njegovo zdravlje i pomolim se da se vrati živ i normalan... Ne želiš to

Napisao je "beauty" i "aryan" u istoj rečenici, dovoljno da povratim i zaobiđem temu u širokom luku.

Napisao je "beauty" i "aryan" u istoj rečenici, dovoljno da povratim i zaobiđem temu u širokom luku.

Ti ovdje važiš za ingeligentnu osobu tako da moram da te pitam. Kako si do te mjere jedan potpuni bezveznjak bezukusović? Bijele žene su ideal ljepote. Rasno blago, remek djelo majke prirode. Arijevke šesne sa toliko raznovrsnosti. Plave oči, zelene oči, smeđe oči, lješnikaste oči. Crvena kosa, plava kosa, smeđa kosa, crna kosa. Proputovao bi cijeli Stari Kontinent i baš mnogo rasnih Arijevki bi jebao. Bijele žene su kraljice koje treba maziti, čuvati kao kap vode na dlanu. Takođe, bijele žene su kurvetine koje treba pljuvati, šamarati i pesnicom gnječiti dok ih krvnički jebeš uz zvuke hroptajućih vrisaka. Imaš raznovrsnost, kao što rekoh. Svaka bijela žena je priča za sebe. Svaka nova bjelkinja koju izjebem daje mi osjećaj kao da sam astronaut koji otkri novo sazviježđe. Bijele žene su jednostavno takva jebena baza. Ali najviše volim nordide. Plava kosa, plave oči, nezaobljeno krasno lice. To je epitom ljepote u homo sapiensa/bijelca.

Šta drugo trebam? Evo da vidimo. Azijatkinje su bjelkinje sa tarnerom. Kapiram da bi se palio na Dijanu Kruger donekle sve i da je retardirana. Sve to stoji. Ali pitam te ozbiljno, zašto ti se diže kurac na zaostale žene? Imaš nezaostale žene.

Idemo dalje. Doslovni orangutani. Dlakave crnčuge koje bi jebao samo neko ko je potpuno odsječen od osjećaja za gadost. Šta ti je gušt da je ti jebeš a ona UGA BUGA UGA BUGA AH AH? Stvarno si krajnje izopačena osoba. Omiljena koza Hašima Tačija djeluje mi mnogo zanosnije od bilo kog primerka iz tvog zoo foldera na kompu. Puniš datoteke slikama životinja i drkaš na to. Ne vjerujem šta čitam. Da je bar neka ljepša životinja pa ajde i da shvatim.

Pa ti sa braon očima bi prvi trebao da budeš na Vermahtovoj listi za odstrel. Ima i lepih crnkinja. Lutke. Idealne. Kao da su od slonovače. Uzmeš je mladu, i onda je dresiraš. Ako te zaista voli, biće ti idealna ljubavnica. I sam kažeš da ima različitosti, pa mislim da si se sam sebi popiškio u usta.

Pa ti sa braon očima bi prvi trebao da budeš na Vermahtovoj listi za odstrel. Ima i lepih crnkinja. Lutke. Idealne. Kao da su od slonovače. Uzmeš je mladu, i onda je dresiraš. Ako te zaista voli, biće ti idealna ljubavnica. I sam kažeš da ima različitosti, pa mislim da si se sam sebi popiškio u usta.

Gluposti. Većina njemačkih ministara i političara toga vremena generalno imali su shiteyes. Imao sam nekad poriv da jebem kozu. Bio sam 2 mjeseca bez pičke i poludio sam potpuno. Počele da mi se priviđaju stvari i likovi. Berninijev Apolon sd pomjerio i počeo da me grdi. Kako ne jebem jer sam ružan.

Razumijem ja te fetiše Stratimire. Imao sam dosta ludih i radio sam svakakve izopačene stvari. Ali seks sa životinjama je stvarno previše. Možeš ti nju da izdresiraš da ti daje bogovski blajv. Tako su radili i pojedini (((vlasnici robova))) hiljadu osamsto pedesetih i kasnije. Volim različitost i avanturu. Ali samo sa svojom vrstom. Egzotika mi je samo neka štreberka iz bangkokske biblioteke. Debele naočare, stasita, glumi dobricu a jebe se kao Aša Akira. To volim. Pozdravljam paraglajdinski duh inače. Šta znam. Šiptari su ljudi od ukusa. Imaju dobru travu, lijepe bureke, kolače, sve droge su im do jaja. Kapiram da je i ta zoofilija nešto božanstveno. Fakat jesu ljudi od dobrog ukusa. Koliko god da su niža rasa.

Kakvo larpovanje izopačenog incela

Čitam naziv teme i jedno pet minuta se pitam ko je taj Šveđanin dok nisam skapiro hahahah. Ajde ovako da se složim s tobom u jednoj stvari: Da, živimo laž i da, bogati Jevreji su krivi za sve ovozemaljske patnje, Jezuiti kontrolišu svet kroz njih. Majstori su ispiranja uma i usađivanja ideja i ideologija u mlade ovčice koje pripremaju za pokolj. Ovo što se tiče arijevske superiornosti je čisto Thulesociety sranje i mani se Helene Blavatsky i njenih prdekanja. Prava duhovnost je kad dođeš u stanje svesti gde znaš da su svi jedan i da ne možeš praviti razliku između kože sa više i manje melanina. To je na kraju krajeva samo koža. Drago mi je doduše da si na pragu buđenja kao i mnogi ovde lijep pozdrav i ugodan ostatak večeri želim