Prijava

Pucam u katanac iz revolvera otvaram vrata cizmom EVO ME OPET DAJ PICE ZA CEO SALUN

houltu9l
Iz koje je to pesme?

houltu9l
Nema tog teksta u ovoj pesmi.

stratimir
Pa nema.

Od ovog strate se jebeni hotul ne primeti koliko je glup. Goja strato donosi dobro na sajt

Zašto je javio prosledio svoj profil degenericima zašto

nema ga 5 min jbt, sigurno piša ima probleme sa prostatom

LOL pa Javio je degenerik skoro ko ti,mozda i veci.

Hahah javio kurac mi zvalavio

Javio ultimejt kosovarcina, srbuje i bije antisrbe po kafanama, a uglavio se u EPS-u i ima platu 120 hiljada

I glasa Vucica naravno. Ma gospodin je on

Realno gledano, ako glasas Vucica, generalno si nezavisna licnost. To cim neko nesto ocekuje od drzave pa bi da menja vlast, taj je nesposoban. Mislim da je dosao trenutak da je igrica obrnula krug i da postaje hipsterski glasati Vucica

Ma pocasticu coveka jednom trojkom glasova daj ovamo listic oni prevaranti su samo pricali price a mi se danas vozimo po tvom autoputu radimo u tvojim fabrikama napredujemo u svakom smislu jeste da necu ziveti ovde ali onima koji ostaju trebace sve to i vise od toga

I na penzionere da se misli najvise. Na nase roditelje. Oni su vredno radili i svoje penzije zaradili. I to treba da se postuje. A ne da im se uzima jer treba da se stedi. Ne, nego uzmes kredit pa im i povecas penzije, jer penzioneri su drustveni prioritet! Nacionalno blago! Kad te baka ponudi slatkim od kupina i pita "sine, jesi gladan" pa gde ces vecu toplinu i briznost da osetis. To svi zaboravljate, penzioneri vam krivi sto ste nesrecni. Pa kako vas nije sramota

I socijalni slucajevi naravno. Tipa Carisxa shto zhica cigar od kewlare. Sirota zena bolje da ocesala picku o kamen nego sto je primila seme sotonino. Sad ga je tesko skinuti s kurca