Prijava

hahah rendani dostojevski preko pice molicu

peglaš tako što vređaš mene šta pričaš ti gahaga

Vređam te jer si dopustio sebi da me spomeneš bez da sam ti se obratio, a i ima malo i do toga što govna poput tebe svakako treba zatrpavati i vređati, to je svojevrsni dar čovečanstvu.

Reme, ona tvoja je jajara. Ne bih se slozio sa pojedinima na forumu da je u pitanju drolja jer prvo ne znam niti me se tice, ali da je moralno jaje jeste. Delila je neke stvari koje sam joj poslao na pp, nebitne stvari, cisto da vidim ko je i sta je. Ti si ok lik na dugoj strani.

Reme, ona tvoja je jajara. Ne bih se slozio sa pojedinima na forumu da je u pitanju drolja jer prvo ne znam niti me se tice, ali da je moralno jaje jeste. Delila je neke stvari koje sam joj poslao na pp, nebitne stvari, cisto da vidim ko je i sta je. Ti si ok lik na dugoj strani.

Ajd ne seri Bombi leba ti, ništa o tebi nije delila niti je o tebi deljeno.

jeste brt, ne kenjam... znas valjda da ja ne bih jeo govna bvz...

ustvari nebitna prica, to je pre nekoliko meseci, nisam ni mislio da ti govorim, ali ajde kad te vec vidoh... nije me odusevila, toliko.

Pa brt, živiš u zabludi, jbg, traži na drugoj adresi ko je delio sranja o tebi. Tako da jebiga. Čak ni Maestrov kurac nije izašao na videlo dok Maestro lično nije dao odobrenje, a ne nešto vezano za tebe.

znam milion posto, poslao sam joj nebitnu stvar, sasvim nebitnu koju niko nije mogao da zna niti ima sanse, podelila je sa likovima na chatu... misli sta hoces, bombas ne laze.

A i uostalom, što bi mene boleo kurac da li je osoba sa kojom sam oduševila nekoga sa Vukajlije, ljudi, ste realni jebeno? Ono kao, apsolutno jedenje govana.

doduse i to sto kazes, tvoja stvar. jedem i ja govna bvz

Sokantno! Neca slomio vrat, okliznuo se na spermu lepog mice

haha saznalo se za bombasa da kombinuje gornji dio puma trenerke sa donjim dijelom fila trenerke

Pa vise eila ili file nego fila

govnas
Delila je neke stvari koje sam joj poslao na pp

Oh, wait

Niko:

Apsolutno niko:

govnas: moji obozavaoci

да ме се каже ко је ремеова девојка