Prijava

naravno zmaju, ljute generalizacije idu ovde, al ono opet forum na internetu je :)

Problem sa uopštenim generalizacijama je što su jako opšte i jako generalne, te ne nužno primenljive na svaki pohedinačni sličaj. XD

Ako je boh jebao na konto mim stranica onda imam samo jedno da izjavim. Stavite me za admina ko ima

80iq picke padaju na pkzb kao pokosene samo kazem

Pa zapravo ne. Pametnih djevojaka tamo ima baš ali nikad ne znaš da li će da te ubode nožem u bubrege nekad
Čudne su malo
Opet na Dživdžanu su bile mice malene koje vole misionar i jao pa ja nikad nisam pušila do sada al rešivo je
Maestro gotovo je sada sa tim, nema više

ja sam generalno anti-ljudski nastrojen, uglavnom svi su loši za druženje i nije to sad u zadnjih 10 godina E MOJA JUGO nego takvo je stanje čovečanstva jbg. iz mog ugla.

sretao sam se s japancima mogu da potvrdim da nece ni da te gledaju u oci kad ti se obracaju...a posebno sve ostale azijate gledaju kao da su crvi

lep i zgodan decko moze da bude mutav ko kurac opet ce jebati, generalno lepim ljudima su skoro sva vrata u zivotu otvorena, a tipa jedino sto moze da parira lepoti je duhovitost, pa onda jedno dva mesta prazno pa ide ovo pare kola i to, to pomaze al ne mora da znaci....a lep i duhovit je tipa sigurica da ce gde god bude u drustvu nekih riba da bude istartovan...pa puta 365 dana u godini

ribe samo treba ignorisati

ovako debelo zagazio u 30te mogu da kažem da sam samo 2x jebao na jednu noć, ono fazon jednokratni instant seks. A nije da nisam pokušavao.
Jednom naravno na moru i to crnogorskom a drugi put na nekoj kućnoj žurci za doček nove godine.
I ponavljam, nije da nisam pokušavao.

Ja sam debelo zagazio u 30-te i nevin sam.

ja sam jedino i imao seks samo tako kad navatam na vece, problem je bio da odrzim to posto nijednu ne izjebem dobro

Jebiga Zapata, da si nastavio da radis dnevnjak posle tarzanije, mozda bi jebao onu malu glavatu ili mrdju. Ona Tijana mi deluje da je samo ariel ultra nije jebao

Žene su besramne kurvetine, zašto bih sebe ulagao negde i voleo kad pre ili kasnije SIGURNO sleduje razočaranje i izdaja

U ovom momentu dok mi pišemo ovde jedno 5000 riba sa tindera raznih šalju nudes nekim rendom likovima i možda im se još večeras isprskaju po faci i ustima

Zato sam gledao svaku vezu da sačuvam... Ali jebiga

youtube.com/watch?v=vs1mXnWuHd8

Mislim da je vukajlija konacno postala srpski 4chan

Ako je sve u seksu onda jeste

Glava će mi eksplodirati, a ruke vezane na leđima, odvode me u ludnicu kao poslednjeg idealistu na planeti

Borite se za istinu braćoooooooooooo

rodjena sam ja za flert bice moje tvoje sve