Prijava

Isuse, kako sam nesrećan

Otvorimo zasebnu temu Zasto Zapata ne jebe? jer realno bi trebao, em doktor, em lord pisanja

Zap ja sam 5 devojaka nahvata preko Vukajlije 5 + na Zvonka i Dživdžana druže pisao si za Tarzaniju kapiram da te zavrnuli za lovu al pičke niko nije mogao da ti oduzme

Dobro bre ljudi, sprdam se.

Ne u smislu jebanja, naravno da ne jebem lolol

Al u smislu da mi to preterano tesko pada

I meni kako sam stariji XD

Hahaha pa bukvy, boh.

Kad sam trebao da jebem, a to su dvadesete i rane tridesete, nisam jebao. Sad nema ni svrhe

Zap ja sam 5 devojaka nahvata preko Vukajlije 5 + na Zvonka i Dživdžana druže pisao si za Tarzaniju kapiram da te zavrnuli za lovu al pičke niko nije mogao da ti oduzme

Auh dobar

https://vukajlija.com/forum/teme/75328-ted-talk-o-pickama?strana=1#post_4041193
XD
Iscitaci temu nekom prilikom tek sam na prvoj strani ali drago mi je da ima neka tema
Jeste zivot lutrija sto kazu bukovski i melk mozes biti smotan a nekoj picki bas to odgovara ili to kad je bas top pa je niko ne startuje to je vec i prezvakana tema. Tako nor janimam veliki kurac i svi mi zavide ali ja osta suvog kurca jer nijedna ne prihvata seks zbog bolova . Sve u svemu ako hoces ovu gaborku da osvojis maestro tu nema saveta nego kako se potrefi. Osim u slucaju da imas taj beli bmw. Taj savet pomaze negde u 80% slucajeva i vise mada ti taj savet ne garantuje da ces je vise od jednog jutra gledati ili sta si vec israo xD.
Moras biti zreo ili lukav i/ili da gradis vezu da se trudis ali koji srbin se oko necega trudi? Zene podjednako varaju i smotane i nesmotane a ovi nesmotani sto se i ne trude toliko i imaju po neki tet i vise vozila renomiranih nemackih brendova misle kao to im je zakup da ih ne vara bas je neka imoresionirana time jebe se ona sa jos par takvih. Znaci mozes i da imas svaku tj mislis da imas a u stvari nemas zato kazem zivot je lutrija i idem sad da kenjam

https://vukajlija.com/forum/teme/75328-ted-talk-o-pickama?strana=2#post_4041201
Ja verujem da ima istine ali ne verujem da je bas svaki akter tvojih prica ujedno i tvoj drug jer si realno 88.5% prica cuo u selu a drug dodajes da lepse zvuci. Jel sam u pravu?

Neko je vec spomenuo, da l celt il neko drugi, jbg kad se predje 30ta nije sto ja ne bih jebo ili sto ne mogu, vec prosto imam dosta manje kontakata sa zenskim spolom, ne izlazim cesto, radim u maloj firmi nas petorica samo, sa drustvom ono nekad na pivo lagano negde, neka utakmica, al otkad je korona i to slabo, jedino preko neta ako padne neko dopisivanje nesto, a i to me mrzi u poslednje vreme (a i slabo sam po drustvenim mrezama oduvek bio)

pre nekih 5 godina sam bio skoro ozenjen covek to je puklo i tako, da l sam varao nisam, da l je trebalo verovatno jeste

A i bre niko više ne pravi neke žurke rođendane krštenja u ovoj mojoj generaciji, pa i svadbe sada sve slabije se prave, tamo si uvek mogao ranije da nađeš nečiju drugaricu malo da joj ga vikneš xd

Nema sad samo sahrane imaju preso si 30tu

Ne seri nego izadji i jebi nesto lol. Ili instaliraj tinder i svim mecovima posalji sliku kurca sa namigom, makar 1/10 ima da se upeca lagano

Maestro kad cemo po jednu zmiju da odigramo, ja cu da branim xD

Moje je da pitam, njena sramota je da me odbije.

Inače da se nadovežem sa zakašnjenjem, ovo za Nišlike živa istina, mada kao da je malo popustilo u zadnje vreme ili sam ja oguglo.

Imaju taj stav debilni rezervisan: "To što pristajem da pričamo ili da se vidimo ne mora da znači mi se dopadaš, osim kada ja odlučim da je došao trenutak da to protumačiš kao znak da mi se dopadaš." U međuvremenu, čitaj msili, ko te jebe.

nije ni čudo onda što je natalitet na jugu srbije u kurcu

Inače okani se tiktokuša i onlyfansuša, Maestro.

Posto je ovo ted talk o pickama: sve sam vise mizogino nastrojen. Ne kazem da su sve kurve al kao ljudi, za saradnju, druzenje... zene su losije karakterno

nisu samo zene doduse, da ne jedem govna. gde god da odes na pice ili stagod, sto nije neka lokalna birtija, sve prenapregnuto, batice sede i nesto pricaju "brate, ja sam maco, gledaj me, evry, kladionica" gde niko nikog ne gleda i ne slusa nego cepaju onaj zmirjakuci pogled u daljinu a-la "ja sam vrlo iskusan i mocan, i ne zanima me sta se dogadja oko mene jer sam vrlo zajeban", sto se dobija nakon teskog iskustva od 30god zivota sa roditeljima u istoj kuci i eventualno propalim studiranjem.
svi oni jebu bas puno i cesto.

ima i kul žena sa kojima se možeš družiti.
ne mislim na neke muškarače ili lezbe i tako.