Prijava

jednom ortak izvadio flaju tičersa sa vinjakom unutra, dvojica ''burbonaša'' nisu provalili dok im ne beše rečeno. I to tek posle valjda treće čaše.
''ma pokupilo aromu iz flaše'', reče jedan od njih i osta nekako živ posle silne podjebavačke penetracije u neokorteks.

A ovo sa polivanjem burbonom, žali bože dobrog viskija.
Srce bi me zabolelo da je neki konjak pa bilo koji i onaj najlošiji čak bio u pitanju

kad kažem burbonaši mislim na ove koji cepaju samo skivi i tako taj neki fenseraj kad izađu negde i tako to

a za okupljanje sam za to da najbogatiji materijalno ovde znači suprotno baš od evridž sirotilje i ostalih puvadžija organizuje kod sebe na gajbi da ugosti desetak rendom vukajlijaša i podarri im dobar stejk poliven kvalitetnim burbonom.

pod uslovom da je taj najbogtiji sa ove prave strane drine, nikako van srbije, nećemo da rizikujemo ipak.

i da nije kosovar, možda najbitnije ipak

Elem, pre 3, 4 godine dodje od moje djevojke drugarica i momak joj batica neki samo lude žurke samo luda zezanja lik kod mene kući i kao posle idemo u grad
Vidim ja šta se tu sprema i da ću da se smorim kao kurac al moraš ljudima da budeš domaćin
Odemo u klabing, idem tamo često i sad batica ovaj idemo brate pijemo viskija ludnica. Ja kažem hvala lepi na ponudi vinjak ću ja iskren da ti budem šta ćeš ti kaže Čivas
Reko može
Konobaru kažem donesi dva vinjaka i kucaj čivas na račun regularno
Ni danas ne zna dijabola šta je pio
Još reče u toku većeri da ga vozi baš lepo
Nešto se mislim e moj slepče

Posle toga pio samnom kod mene na slavi Crvenjaču staru 20 godina koja je bila u bagrenu i koje nema puno bilo mi žalije nego da sam je prosuo

sama činjenica da pričate danima o burbonu, govori da je post jak. bez obzira na razloge. takve stvari i čine vukajliju. sad na primer Stalker komentariše to, ali ja ne pamtim njega, već burbon. Ustvari ne sećam se ničeg u vezi sa Stalkerom, da je jebo ovcu recimo ili nešto, znači da je burbon Bundesliga, a Stalker negde Bišofshofen junajted regional north.

ne znam bombašine šta da ti kažem na to...
nego, oćeš da ti slikam sad burbon kog imam na polici ko što si ti slikao trenerke neke šaljive onomad?
čovek od 40+ koji se napinje s klincima nekim po netu i preti njihovim roditeljima?

Da li se nekad zapitaš, Slaviša?

čim ti pamtiš to znači da je do jaja, o tome se radi, a ne o besmislenom proseravanju koje niko ne pamti posle 4 minuta

i ne želim da me se neko seća ovde za razliku od recimo Maestra i sličnih atenšn kurava, a evo i Zapata potisnuo svoj originalni nik u zaborav, ide polako inkognito, pametan čovek tu nema dileme.

el vido neko Radosa skoro?

Na okupljanje sa negativnim pcr testom samo

Posle toga pio samnom kod mene na slavi Crvenjaču staru 20 godina koja je bila u bagrenu i koje nema puno bilo mi žalije nego da sam je prosuo

Au greota bas baciti na takvu stoku

A dobro, tičers je takav treš da ne treba nikom zameriti da ga pomeša s vinjakom

ja bih doso cisto da vam razlupam pizde i odo

Mister_NO
Znate u petparačkim pričama kad Sem Džekson oce da proba burger i kaže: moja devojka je vegetarujanka, sto znači da sam i ja praktično vegetarijanac.
E sad, ako furaš sa Sojom kolko realno možeš da ždereš mesište? XD

možeš jedino sa strane i poslije da pereš zube da se ne osjeti meso.
eno vidite samo šta jelena uradi novaku. to je poznatiji primjer, ali zene to stalno rade.
kolega moj kad je studirao stanovao 7 mjeseci kod sestre i citavo vrijeme samo vegetarjansko organsko spremala haha

Bilo bi jadno mnogo, jer atmosfera zavisi od prisutnih personalitija. Verovatno bih dosao i u situaciju da nalupam rendom bombasa, a to mi ne treba