Prijava

Odlično lezi avatar i nik uz ovu detaljnu analizu

Dok npr konzumacija samog burbona sa stejkom, nije loša priča

to je otprilike pisanje po sirotinji, dokaz statusa, kvalitetan burbon posipam po mesu iako nema neke razlike u mojoj glavi ima jer znam da sam bacio ovaj burbon jer ne volim da ga pijem inace

Evo kao što sam i mislio, nakon kraćeg istraživanja: marinada je u pitanju gde ide šolja soja sosa, braon šećer soljica, vusteršir sos, dižon senf i... trećina šolje burbona.

U principu, stavili smo burbon radi kurčenja

Ide li Zelen Luk uz ovo

Hehe boh magu shale i poshalice xd

lol vid rihe
jesi li bio u nekom banu?

Zaboravio na postojanje ovog šaljivog sajta
Planiram da ponovim radnju zaborav u narednih sat vremena

De ne idi jos, bar jednom sedmicno dodji reda radi.

Sta mislite ko bi sve pio sok ba okuppljanju?

Znate u petparačkim pričama kad Sem Džekson oce da proba burger i kaže: moja devojka je vegetarujanka, sto znači da sam i ja praktično vegetarijanac.
E sad, ako furaš sa Sojom kolko realno možeš da ždereš mesište? XD

da, a i bas je gadno kad osetis lukac u ustima kad se ljubis s devojkom

Jeo sam pecurke u crnom vinu, inacemogu pecurke da jedem sirove i da ih najdeblja zena stavi ispod znojavih sisa koje biinace nasamarao da ih vidim, ne bimi se gadilo da jedem...ovo bukvalno nisam 2 zalogaja mogao progutati, da neki otuzan ukus dal.vino dal alkohol mada alkohol ispari svakako

A to s burbonom viskijem i sta god da se przi je pretpostavljam samo proser...msm zasto bas burbon npr?
Burbon i americki viski npr nema sanse da neko ko se bas ne razume da moze da napravi razliku...ma ni bilo koji irski,kanadski, japanski...tako da kontam da i onaj vincester viski od 600din bi imalo isti ukus kao da stavis i bufalo trejs burbon...

Ai nije marinada ako kaze da sipa burbon pred kraj pecenja

Kako je ovo jedno klasično vukajlija 2k20 proseravanje, šta bi bilo kad bismo se okupili, pa bilo bi okupljanje, lepo se okupite pa vidite

Ejduse otvori neku slovesnu temu