Prijava

Živa istina, usrali bi se od jedenje za smešne pare.

Može u Oklandu okupljanje lagano, samo prvo 2 nedelje u karantin, prljavi severnjaci pu pu.
I da samo pričate svit ez bro i meeeejt.

We get it, you're from New Zealand.

moji ortaci bili u nisu otrovali se odma
los prvi utisak bas
a i apartman im je bila neka supetina bas

Nis ima mnogo lepe devojke i simpaticne su mnogo na neki specifican nacin, sto se tice problema sa Nislijama, pa brate ako si normalan nemas problema...

youtube.com/watch?v=qP20doy9nK4

Ako su zapucali pravo u Staru Srbiju vala neka su se potrovali šutkoi.

Ili jeli kod zoki i nene

Ja sam jeo sladoled onde na trgu i vozio se vozicem po tvrdjavi uz kokice, ne znam sve ukupno me izaslo 30 dinara fazon, ja ono reko matori drzi evo ti 50

Da se ja pitam, organizovao bih okupljanje sledece: apofis, miki sosidz, box, gambi, bombi, eru i naravno chikara. Da se ostali ne naljute, slabo ih poznajem

Ti si dupli, a to nije lepo

Prvo sam mislio kako je okupljanje likova sa Vukajlije u 2020. glupo, štaviše besmisleno, međutim sad nekako mislim da je ovo i najbolje vreme. Prošlo je vreme opšte finoće, sajtuša i velikana Vukajlije, svi su jebali nekog i bili jebani na sajtu, sve se potpuno ogolilo i ovo što je ostalo su sada likovi u 30-tim godinama koji nisu degenerici, tako da bi to bila sigurno do jaja bleja.

Pošto se nazire opet sranje i zatvaranje mesta, možda čak i totalno, ovo nek se organizuje za npr. početak novembra, da ima vremena da se dogovorimo gde i kako. Svaka bleja u ovoj ludoj godini na kojoj sam bio je bila vrhunska. Nešto te u ovoj situaciji prosto tera da svaku bleju poštuješ tako što nećeš imati nikakvu kočnicu. Čak bi i jebanje Zapate za brojanje, mene za obrve i Bohora za Ferari patike u ovom ambijentu bilo stvarno genuine u poređenju sa "Zapata, aj prebroj jesmo li skupili dovoljno za račun, hehehe. Btw, super ti ona defka Aj se jebemo što si napisao, omiljenovao sam je" prozivkama kakve bi bile u nekadašnjoj konstelaciji na sajtu.

Sa jeden strane je neozbiljno da ljudi 30+ sede okupljeni upoznati sa šaljivog sajta tačka kom a sa druge je do jaja upoznati ličnosti kao Proviron ili Zapata ili zapravo sve ostale žive forumaše sad kojih je 14 i koji su prerazličiti

Čak mislim da je bolje organizovati vikend nego samo jedno druženje u trajanju od 3-4 sata

Hahah vukajlija team building

Povadimo svi telefone i pišemo celodnevno definicije
Provod

bohor i reme se svadjaju live na forumu a svi refresujemo mahnito i pratimo

Narocito, narocito treba izbegavati one koji, koji osim, osim odglumljenih osecanja, i, osim lazi, ne nude, ne nude nista