Prijava

Teheranski melosi kao deca smo se igrali

O kojim pesmama se tacno radi ako mozes da mi kazes?

Sevaste razresi nam misteriju

Sevast kulira on radi to

iz bajnije muzike moze jedino da se zakljuci da je covek retardiran.

uzmite bilo koju bajinu pesmu, manje-vise, kao i otprilike 80% narodnih pesama

jel ste primetili nekad da autor malo zavija dok peva? e, to vam je istambulsko-teheranski melos, ne nuzno nesto sto po zvuku lici na hodzino pevanje, ali po ritmu koji proizvodi

a i ne znam sta ste se uvatili toga, jel vam ozbiljno baja mali knindza uzor u patriotskim pesmama, pored tamo daleko ili vostani serbije?

Opet se izvlacis bez da das konkretan primer. Reci lepo odvalio sam glupost ne razumem se u krajisku muziku mislim da sva narodna muzika zvuci kao sinan i evo ja te necu vise drkati za ovo

to zavijanje i otezanje ima veze sa crkvenim pojanjem i horskom muzikom ne sa turcima.

Normalno da će većina narodne muzike da nam zvuči kao muslimansko zavijanje kad su nas Turci karali vekovima šta kurac da neće možda da nam zvuči na valcer. Crkveno pojanje i horska muzika hahhahah da da kako da ne Baja Mali Knindža arhimandrit jebeni

Mislim da je neko ovde objavio spisak od tipa 300 pesama ukradenih od grka
Lukas, Karleuša i Viki prednjače čini mi se
Kakvi turci

Cekaj, pa rekli ste da volite to, kako sad

Ne trazi nista zauzvrat, dzukelo srpska seljacka nauci se jednom da ne ujedas ruku sto te i brani i hrani i postuje

cak je i pesma za juzni vetar ona luda po tebe zapravo grcka original
pasxalis terzis-astatos

Jebem ti sve sto imas na gomili

Pa šta mislite pod čijim je uticajem grčki melos, kao da oni nisu pušili turski kurac isto ko i mi čak i grđe.