Prijava

ale aleeee svima nama dudlaj bergaseee

Pa dobro ne moras bas ceo dan da dezuras nisi na poslu
Napravi bolje neku skriptu koja ce to da radi ovako je malo jadno
Reci mi jel ti daju tamo dzoger ili ipak se drzis samo dopunjavanja frizidera pravim doktorima i masiranjem njihovih jaja dok trse sestre. Ja bih ti dzoger dao samo suv da se igras sa njim kao djokovic kad je prvi put dobijo reket da skupljas paucinu eventualno. Unapredio bih te da ne bude sad da sam strog da cak mozes i da sisas svrsotinu iz sestrinog cmara ali ako padne na pod bogami otkaz momentalan.

bergase vintertone prskam ti po odvratnom ocu

upravo sam ti svrsio na sestrin grob

Eru iluvatare nabijem te na kurac i tebe i tvoj nik iz kineskih crtaca

Ok, čini mi se da smo ga malo uzrujali, izgleda da ipak ima nekakva osećanja. Mislio sam da voli da je džak za udaranje, tj voli svakako ali ima limit. Taj limit smo dosegli, tema više nema svrhu, tako da može lock.

Ali pošto nema modova nema ko da lokuje, neka je, ako opet krene da bergasuje.

Nemam limit
Ovo je vise bilo ovaj fazon, smejo sam se dok sam postovao
Slobodno nastavi
https://youtu.be/9XgTlmPWPLs

Znam da sam pogodio žicu ljudima na forumu kad krenu da mi pričaju da nisam pRaVi DoKtOr i kako ja čistim po bolnicama, to znači da sam ih baš uzrujao. Tad i prestanem uglavnom, volim da nerviram ljude al ne baš da im dislociram mozgove, što ono kažu, putovanje je bitnije od destinacije. Tako da, bergi, od danas si za mene duh na forumu, nešto kao stratimir.

Lol koliko si ti glup
Jebe se meni za tebe i tvoje zvanje
Da li si ti realan
Aj mozda se i salis

Zapata koji broji spenadle u kancelariji glavnog doktora:
Ok vidim da sam ga ujebo u mozak
Volim ja tako da ujebem ljude al ipak imam dusu necu da ga diram vise vidim da sam opasan po drustvo bolje da se kontrolisem da ne povredim nekog svojim testosteronom
(Slika laneta gutovica)

Mozda i jedna od jacih fora zadnji ovaj post

Doktore, kako to da Vas jos nisu pozvali na sluzbu u ova krizna vremena? Svaki put kad otvorim vesti - te nema bolnickog osoblja, te bolnice pune... Sta se to desava doktore? Da li ima malo preuvelicavanja?

Mislim, poprilicno ste aktivni ovde a to nekome ko dezura u COVID bolnici ne bi poslo za rukom.

Hvala i pozdrav.

aleale svima nama pusis bergase
aleale ale ale

Bogami si mu nasao zicu sad, mislim da ce morati da prepise sebi jedan bromazepam
Evo i ja cu jedan meme pa da ga udari pritisak
https://media.makeameme.org/created/znam-da-sam-fa418baf8d.png
Znam ejduse da volis da povremeno dislociras neciju psihu ali nemoj vidis da stalno spominje da sam kukold znaci iznerviran je, sto kazu bitna je destinacija

ma popusi mi kurac bergase

Bergase napasi se jarcevine