Prijava

https://youtu.be/rb7TVW77ZCs

Poučan klip koji objašnjava kako deluju. Vakcine su smanjile mortalitet dece za 90% od 19. veka. A sada će nas izbaviti iz pakla zvanog pandemija covida-19. Ja sam Ejdus.

Zapravo sam sve vreme bio ejdus. Taj dupli nalog je, ne znam, mozda bio beg od realnosti... bedan pokušaj trola. Jer, nemoguće je da postoji tako glupa individua. Ejdus je jednostavno bio hiperbolizacija gluposti. Kao Dzim Keri u Glupan i Tupan

Zap postao Jaqen H'ghar, ili Chuck Testa

na nbg-u ubacujemo vu u sise pickama,njih ne smeju da pretresaju panduri,slicno nekakko,99 posto vukajlijasa bi sluzili da njima damo vu kad pridju panduri u fazonu e njega nece pretresati,nek bude kod njega

Prekisele glavice neljute

hahahah idi u picku materinu zapata

Ubacujte vu kada kurca nemate mongoloidi maleni, svakako će vas iste te pičke druknuti nakon prvog dobrog snošaja sa lokalnom kerinom ili nakon prvog povišenog tona na informativnom razgovoru.
Žalosno je što smo otkrili vakcine da ih nema vjerovatno ne bi imali susreta sa jednikama poput galantnog i vesele družine.

zapata,stvarno izadji iz kruga kiselih internet ljudi i skapiraces da vecina ljudi nisu hejterski nastrojeni tako uopste

a za napade panike je fazon da krenes razmisljati i onda se skoncetrises na to lose razmisljanje(o cemu god da je) i ravijas teorije i odes u kurac na par sati,bitno je samo da se malo otreznis i kazes koji mi je kurac

Dragi doktore.

Evo Vaše koleginice ovde.

https://www.youtube.com/watch?v=Wx8nZKAvIIU

Ona ima mišljenje nešto drugačije od Vašeg. Poslušajte dragi doktore ali molim Vas, ne zabadajte glavu u pesak.

Pozdrav,

Ejdus original.

Nemojmo zabadati glavu u pesak pred vakcinom koja će nas spasiti. Prijatno veče

treba vakcinisati stariju populaciju, znaci 50+, a ako (koliko sam shvatio) ove vakcine fajzer i moderna ne sprecavaju sirenje, vec samo ublazavaju simptome, da nemas tezi slucaj, onda bih za ostale ipak ostavio opciono, pa ti odluci da li bi pre prelezao to svakih pola godine ili primio vakcinu, pa ako se ne pokaze delotvorno, onda spustis granicu na 40+ itd.

a zapatu mojne dirate, rekose negde da ce mnogi doktori posle ovoga imati ptsd neki oblik, jbg nije jednostavno svaki dan tamo intubiras, to su zajebane stvari, ljudi umiru masovno, normalno da je da covek ispizdi i pomisli da nam preti smak sveta

U cijeloj priči čudno mi je to što se oni po difoltu ne prave razliku između onih koji su preležali koronu i onih koji nisu, niti između manje i više rizičnih grupa.

OKEJ, u prvim fazama, idu prvo najugroženiji itd... ali u daljnjem diskursu se ide ka tome da se manje više svi vakcinišu u nekom trenutku. To se kao podrazumijeva. A zašto?

Ja bih tu postavio nekoliko pitanja:

1. Zašto da se vakciniše neko ko je preležao koronu (naročito ako je imao umjereno težak, ili teži oblik, a kod takvih se razvije solidan prirodni imunitet)
2. Ako prirodni imunitet ima ograničeno trajanje, da li postoji dokaz da će imunitet stečen vakcinom biti trajan? (Rekao bih da nema takvog dokaza još)
3. Zašto da se ljudi masovno vakcinišu pri kraju pandemije (jbg. ja sam glupi optimista, pa mi nešto miriši da će sa vakcinom ili bez, uskoro pandemija da počne da jenjava)

Ako na ta tri pitanja ne postoje jasni i razložni odgovori u prilog vakcinaciji, onda je sama ideja masovne vakcinacije donekle upitna, i sama podstiče razne teorije zavjere... Naročito kad krenu kao u Španiji da prave spiskove ko se nije vakcinisao.

Kod mene u porodici, svi su imali koronu, i ja takođe.
Isto tako i u kancelariji u firmi gdje radim, svi s kojima dijelim kancelariju, imali su već koronu.

Što se mene lično tiče, zasad uopšte neću žuriti s tim da primim vakcinu, pratiću razvoj situacije, i radije ne bih primio nego... ali neću a priori da kažem još ništa, ni da ni ne.

Vrlo je zanimljivo sto postavljate PITANJA, tj nesto sto smatrate VALIDNIM PITANJIMA, a u stvari su retardirane budalastine, bez trunke predznanja o medicini.

To bi bilo kao da meni tu NESTO NE STIMA oko vodjenja banke, opravke automobila, gajenja paradajza, PA JA TU KAO POSTAVLJAM NEKA VALIDNA PITANJA, JA SAM ETO RETARD JOVO, koji je retardiran od 2010 ovde, i eto postavljam kao neka validna pitanja, ja sam otkljucao ceo svoj retardirani korteks i sad cu hmmmm ajde da stavim svoj prst na retardirano celo.

Zavrni rukav i cuti retarde retardski, ti ces tu nesto da pitas govno maleno

As they say, don't feed trolls... and quite unsuccesful ones.

10 godina se bre izdrkavas ovde

Kosovac da nema ogledalo ne bi znao kako picka izgleda

ma jednim lujmom sve mogu da vas onesvestim

sa svojom ogromnom kurcinom i na to cete biti kiseli jer imalte premale i prejadne kurceve i to je jedino sto svi vide kad pokusavate da izigravate ljutine i surovosti dok mislte kako se neko potresao

Dragi doktore Vaša sujeta je ogromna.

Molim Vas da razumete da je Vaš zadatak istina a to znači stalno preispitivanje postojećih znanja. Evo, ova doktorka je lepo navela jednu prostu činjenicu koja se tiče vremena razvoja vakcine.

Ako je za razvoj jedne ovakve vakcine potrebno od 3-5 godina a oni je završe za 3 meseca, zar to nije dovoljno da Vas prodrma i da kažete sebi: "Čekaj, ja sam u školi učio nešto drugo...šta je onda istina? Da li je za bezbedni razvoj vakcine potrebno 3-5 godina ili to može da se završi za 3 meseca? Ukoliko je ovo drugo, onda se postavlja pitanje - šta još može biti odrađeno, koja još bolest može biti rešena ili je već rešena a to se krije od javnosti?"

Zar ne dragi doktore? Ili je Vaša logika, danas ovako sutra onako?

Ja znam da Vi verujete u teoriju haosa i da su glavni finansijeri vakcina, poput Bila Gejtsa, zapravo najveći humanisti i da ne možete da prihvatite da ima jako zlih ljudi sa kompleksom Boga.

Ali, to je Vaš izbor. Da uzmete plavu pilulu i zatvorite oči pred evidentnim dokazima. Verujte da Vam sujeta u tome neće pomoći. Probajte da argumentovano objasnite Vaše stavove.

Hvala i izvinite na malo dužem postu.

Pozdravljam Vas,

Ejdus original.