Prijava

Ne treba budeš debil brate. Frustracija, kompleks, moć - nešto od ta tri plaća za kurvu. Ili ti se ortak ženi...

Koji debil traba da budeš da pljusneš tipa soma eura ili par da bi jebo

Довољно је ово.

За пар стотина евра можеш јебати врхунску пичку, не постоји ништа што нека друга може да има или да ти ради да је надмаши, камоли да та разлика буде пропорционална разлици у цени, то је само плаћање да можеш да кажеш "јебо сам ту и ту"

Ne vidim problem sa tim, svidja ti se neka poznata kurva, imas kesa, boli te kurac. Zasto ne bi sebi priustio ako mozes? Ne pricam ono stekas godinu dana jedes pastetu da jebes radu

Па ово што сам рекао, не може постојати адекватна разлика у квалитету, ако је уопште има. Ја сам оперисан од тих "омг позната личност" трипова, ако сам решио да потрошим пар сома на јебање, пре бих платио 10 курви па глумио Чарлија Шина.

Pa to, recimo taj lik neće za firmu da kupi dva-tri puta skuplje štampače, koji su gori, jer jebiga ako donosi takve glupe odluke brzo će propasti.
Ali će da preplati kurvu, bukv samo da bi mogao da kaže e brate jebo sam onu pevaljku.
Što znači da ga je u neku ruku Rada njega prejebala...što ono kapa dole.

Interesantno, može čovek da bude car u jednom delu svog života i istovremno totalni debil u drugom. XD

Msm svako može svoj novac da troši na koji god debilan način odluči, nema problema u tome. Ali činjenica je da je loša kupovina u pitanju LOL

Поремећени ликови што плаћају елитне курве ЛОЛ

Ako razmisliš, jedan od najgorih oblika SIMPovanja ta elitna prostitucija XD

Ako razmislis, to je presirotinjska spika sto pricas. A onom ko placa je kupovina kao i svaka druga, kupuje ko moze da priusti i kome taj novac nista ne znaci. 500-1000e, posto su te cene a ne par soma (lol) su ne tako velike sume za klijente tih rava. Bas je simp sto vidi staniju na tv, pozove plati je soma pojebe je i zalepi joj kondom na celo, haha textbook simp

Takodje likovi sa skupim kolima imaju male kurceve

Ako razmisliš, jedan od najgorih oblika SIMPovanja ta elitna prostitucija XD

Ахахах ал стварно, од почетка ми смрди на то. Мислим није баш, јер ипак јебу, ал тај принцип, имаш лако доступно све најквалитетније, а ти бираш да извалиш паре за неки крш, јер је њена пичка посебна, тотално симповски.

И гамби, не бих рекао да је до могућности,не бих фазон куповао ни жваке или цигаре за 50 евра кад могу за парсто динара да имам какве хоћу. А финансијски могу оба.

Zavisi brt, ako imas 500e npr ti mozes da priustis oba ali ove druge bi ti bile znatan trosak. Da imas npr 5000e boleo bi te kurac i kupio bi one koje su ti gotivnije, pomera se skala. Da se razumemo, ja ne bih radu jebao ni za dzabe, ne pricam o tome, nemam ni neki fetis na poznate licnosti, ali da sutra lupam gledam zadrugu sto ne radim, vidim neku dobru picku i pozelim da je jebem, sigurno necu da je lovim po splavovima ili da se muvam sa olosem po društvenim mrežama vec cu da platim, zalepim joj kes na celo i izbacim napolje nakon jebanja, jer mogu i manji mi je cim nego da je izvodim na pice veceru dopisujem se boli me bas kurac

da imam bas bas para, doslovno u zivotu ne bi muvao nikad ribe
znaci msm da bih karao sve i jednu poznatu koja oce za pare da se jebe....plus obicne ribe koje nisu kurve bi jebao iskljucivo za pare...ali iskljucivo tipa nazovem je ee Goga, aj doleti pola sata dacu ti 200e samo da mi izdrkas i pojedes sve, ne moras pusiti...pa nzmm sad mi se muz vratio sa posla nmg sad
-ajde bre dolazi dacu ti 300e, ako ne dodjes sad vise te uopste necu zvati, zvacu ti najbolju drugaricu onda tucacu je svaki dan i svaki dan cu joj davati 700e ako ne dodjes sad

Rada je uvijek bila iritantno derište, loptica skočica, cirkuski klovn, i da ne kažem kvazi ciganka. Vidilo se još od početka u spotu Košava sa Dunava ranih devedesetih. Bljak

Kad bi vise na sajtu bilo peza, izijema, prova, apofisa... a manje kancerogenih stratimira, ejdusa, del bojeva, totali irelevanta... eh

sve to kvalitetno se rasprdelo

Od Rada može samo Rada Radenović.