Prijava

Fuck yeah

Ziveo r'n'r

Čemu li se ti nadaš..

Nadam se samo da necu biti vaveden vo iskusenije da fotkam neciju maloletnu cerku u ambulantnim kolima i kacim po internetu

Ali ona tvoja horor fotka gde ti curi bala onako sa onog pedofilskog keza i one bolesnicke buljave oci, ono kad sam video zakljucao sam cerku u podrum

isus zna za salu.ti si ga sad uvredio jer mislis da ce isus da se osveti stratimiru zbog obicne sale na njegov racun.kakvo ti to misljenje imas o nasem isusu.nije on maliciozan ko ti,.ja kad bi ga sreo rekao bi mu desi icko derperu srecan rodjendan.mislis da bi mi zamerio, ne bi

Isus je bezbroj puta i lecio ljude humorom, Rimljani dugo vremena nisu znali sta da rade sa njim bas iz tog razloga jer nisu mogli da odluce da li ih covek zajebava ili je stvarno ozbiljan. Na kraju je cak i Pontije Pilat oprao ruke i prepustio Jevrejima da odluce o Isusovoj sudbini... Tako da cilmadine bolje razvozi taj kulen nego sto uopste i pomisljas na duhovnost, to je tebi bukvalno nedokucivo jer letovanje kaparises u decembru

Labo, jel vidis kako on kapira duhovnost. On se moli jedino iz razloga da bi DOBIO NESTO

Isus je bio sah velemajstor, ISUS JE SCAMMER... I ON JE SUPERSTAR

Ode u jedno selo i napali masu "znate li da sam vaskrsao jednog Lazara iz mrtvih u jednom selu dva dana jahanja na magarcu odavde" "dal je moguce" "blago onima koji ne videse a poverovase"

Zivite, zivite u strahu Bozijem, i volite svoje bliznje kao da ce sutra Sudnji Dan

Gimme your heart, and be sure you won't forgive the Devil's love

Devedesetih smo bili mnogo veci vernici nego danas

Labo, ne znam koliko si upucen u lik i delo Isusa sa Dorcola, u ovih sat vremena su ti spakovane sve zivotne pouke i poruke koje su ti potrebne da budes taj koji jeste, onaj koji zla nece ciniti, ali dobra cinice ne trazeci zauzvrat nista osim blagoslova Bozijeg
https://youtu.be/z-M0rqW9JaI

vidi se da repuje iz srca i da isus nadahnjuje njegove rime.samo sluzi bogu i ne trazi nista za uzvrat.a ne kao neki, sto ti kazes postuju isusa samo da bi bili nagradjeni.na njihovu stetu isus nije budak.te fore kod njega ne prolaze.kao sto je toma nikolic pljackao ceo zivot i onda napravio neku crkvu jer misli da ce tako da se iskupi.pa kao sto se kriminalci i ubice samo mole bogu, jos traze i zastitu.alo ljudi isus nije retard.neko ko laze,krade, spletkari misli da ce jos i bog da ga pomaze ako se prekrsti kad prodje pored crkve,upali neku svecu i tako..i onda kad vidi da isus ne reaguje pocne da ga kudi, u fazonu picko jjedna gde sam pogresio slavio sam slavu, molio se i palio svece kad god sam imao vremena.i to mi je hvala.kad vidi da nema nista od isusa onda isus postaje negativac nezahvalni

kad bi isus bio neko kao brano micunovic onda bi to i funkcionisalo tako.radi sta hoceces ali priznaj da sam ja gazda.daj mi neki pokloncic.slihtaj mi se malo i nece da ti fali dlaka s glave.e ljudi misle da je isus takav