Prijava

pa gde će biti, ko normalan bi ispisao skoro 200 definicija na duplom?

Jbt kolike su te traume od duplih.

Mesni narezak nije dupli

osim bombaša naravno, koji ima 300 definicija na timotije nalogu

Ajde, oterali smo ga, dosta o debilu.

нареску попуши га мало пургеру

Rat klanova izgubljenih definicija

Eto mene opet,posle nekog vremena.Naime,kome smetam (Pro-past i slični) mmože samo da mi se za jogurt sagne,burek će sam morati da kupi.Ja se ovde trudim da napišem (relativno)dobre defke,a onda neka debilčina odluči ,jer nema šta drugo da radi u svom životu,da ih obriše.Sikter,bre!

akobogda će se obrisati sve definicije, pa će server biti zdraviji, a bogami i vukajlijaški ekosistem i zajednica.

I juče i danas mi obrisane defke.Do kurca! Zašto se ja uopšte trudim? Mesni jel me onaj tupson od Profa zajebava,il' mi se samo čini? Popušiš mi kurac,Profe!

pojele ti definicije mozak pa si počeo halucinirati.

највећи цар

Dernhelmyu nakon 13 godina citanja i omiljenavanja defki, popizdio

Popušiš mi kurac,Profe!

Autore Dernhelmyu, ima i za to operativna tema:

https://vukajlija.com/forum/teme/76317-pusi-ga-profe

Ne dirajte Profa sad, o'so Irelevant, o'so Vook, o'sla Avluv, vraca se na path of righteousness

Autore Mali, ja ne diram, ja samo usmeravam kako autor Dernhelmyu ne bi spamao ovu operativnu temu.

Mislim da se na vuku vraca full moderacija, nema vise trash definicije da se pise, nema keltve da se izbacuju, nema ejdova slika da se stavlja tu i tamo neko jebanje majke moze da se profura al dobri smo tako da je to zamena za desi brate kako mama

lololo evo komentator spominje komentatorsku kletvu.

kletve opasna stvar ureknes nekog i sve mu se desi pomaže isključivo nok nok u drvo