Prijava

Toliki krindž da je zapravo zanimljivo

брате сви смо ми свесни да је све ово отишло у курац и држава и друштво и какви стандарни али ко даје овим сценаристима и режисерима средства за снимање овога,пепељару у главу одма, прво што је овом пренапаћеном народу доста поред свега што нас живот черупа на сваком плану свакодневно а онда дођу ови ментоли са играним програмом који је све мрачнији и мрачнији све неки криминал неке тешке приче тешке судбине кења ми се од свега више а тек ријалити и глупости и онда изађе на тв енглески студент и прича нам како нам је све супер све мед и млеко и пумпа нам овакве глупости као што су јужни ветрови задруге кланови пичке материне, његови пси по улици за нашу децу свеже ексере спида и белог, тврдим да кад би се играни програм наше режије усмерио у правцу неких лепих прича позитивних светлих поучних инспиративних обичан човек који то гледа би имао много лепши дан гледајући те ствари , визуелна импресија толико делује на психу човека а да не буде свестан тога

буквално ескејп д мејтрикс прича све више ми пада на памет да га живим ко Билановић јер је све постало јако бесмислено , ево сад се деси ко ово нешто људи у кредитима остали без посла на улици плус и да је све нормално живот ти је курац јер те је Бог направио да живиш у једнакости са природом и свим њеним богатствима и дао ти све и да се храниш и да живиш и луксуз поред свега тога само да знаш да то узмеш а са послом у овом болесном граду са болесним људима немаш шта да радиш а да то реално испуњава твоје биће сем деструкције,пиће курве дроге лажи сујета мржња подвале оговарања шлихтарења , јеботе сунце моји вршњаци то пола дрогирано дебилно материјализовано потпуно, друже матрикс буквално овај клан и те пичке материне те само одржавају у том матриксу бесмисла једног ЈЕБИТЕ СЕ МАНЕКЕНИ ЈЕ БИ ТЕ СЕ

град је карантин сам по себи а снс спс дс рак који трује додатно све ово цркли дабогда јебао вас клан и јв и све све све

какав нам је тв програм ни на карте не можемо да га изгубимо

летећи старт емисија фестивал играног програма наспрам овог данас

клан вас јебо

dajte snimajte neke smešne serije o nekim seljacima iz neke južnjačke pripizdine haha i neke piroćance i tako taj naglasak da se smejemo ljucki hahah to nam fali i to tako sve to ludo pa bog
i tako

Ево једна одлична смијешна серија о сељацима коју сам гледао последњи пут пре 13 година отп
https://www.imdb.com/title/tt0819748/

ео имају епизоде на јутубету хахаха топ серија

Mogu ja da vam snimam blogove evo me u jednom slavonskom selu zadnja kuća pre četinarske šume... Otišo iz Sautemptona pre više od pola godine dao otkaz kad su mi rekli da moram distancu na poslu ne smem s kolegama normalno da opštim reko da ali ne, doviđenja. A šta sad radim? Zavijam pite, pečem rakiju, kestenje, krompir sa moje zemlje nikad špricane, ne da ga ne mogu potrošiti nego i da pola razdelim opet bi ostalo do jeseni. Brda svog kukuruza koji mrvim kokoškama koje me svaki dan dočekaju sa 10 svežih jaja u gnezdima, doduše sad mnogo manje nose jer zima jbg. Orah eto više nemam to mi je žao posadio sam u voćnjaku i nešto kestena, kajsije i pun kurac grožđa, uskoro planiram i pistaće i badem Imam još tonu jabuka koje nema ko da pojede pa se suše sad ih samo u pite trpam. Bunar je majka eej pumpam svoju čistu nehlorisanu i nefluorisanu vodu i u kupatilo al najveća mi je milina što u prodavnicu ne idem ni dva puta u mesec dana, ne treba mi ništa ono najbitnije je tipa ulje i šećer, hrana za dva mala šteneta i ćao đaci. Svi koji imaju nekog na selu tople preporuke da odu na par meseci da nauče nešto o pravom životu i malo da olade mozak od sranja sportski pozdrav

ЧИЧАААААААА

ево на пример би могло туторијал како мој стриц Момир рани свиње кад програмери по наговору Дејана Лучића буду отишли на село да знају,
бизнис идеја по перцепцији старијих суграђана, ударање по компијутеру плата преко иљаду еура програмер да будем

трики енд јусфул

сталкеру , кад крене тика шпиц и џомба шопска је на грбину кад кажу оно ТСШЧ ударамо се тигањеема у главу