Prijava

Nikad lakši put do finala ehhh..

A kladionice i dalje ne veruju Španiji

Hrvatska kosarkaska kletva izgleda vazi i za trenere

Razvališe ovu prevaru od repke, eh da prodjose slovenci pa da gledamo kosarku

Balkaniše šwajnen više neće moći da dominiraju ovakvom run n gun košarkom, mora tu mnogo toga da se menja i to pod hitno.

Pa fra nije run n gun igrala

Protiv ovakvih levata na koje su naletali nisu ni morali, a bili su na jedno bacanje Čedomira Osmana od ispadanja u osmini finala.

Dakle odgovor na hiperfokusiranost košarkaški nedoraslih reprezentacija na šut za trojku je:
1. budi kolonijalna sila sa ogromnim brojem atletski dominantnih čamuga koje su sposobne da pokrivaju šutere mnogo lakše nego ljudi
2. imaj bolje šutere
Mi trenutno ispunjavamo 0/2.

Idemo GERMANYYYYYY

Zato što je ciganima naGURO glaVIĆ a

Prvi put na ovom Ep gledam Nemce, zašto mi niko nije rekao da su kul ekipica

Ne navijam ja bezveze za njih

Melk pričao to još od grupne faze, ali ko još čita njegove postove LOL.
Lele ako osvoje kolko ima da kenja kako je on to predvideo. A isto je reko i za nas.

Schroder i Das Obst šiju u duetu

Melk pricao a? Pa dobro je rekao, al sig mu je post pocinjao sa NEMCU GOVORIS DA JE NEBO MIT, VRISTIM NEBU blablabl

Ali dobro mislim nije to sad neko iznenađenje realno, imaju dva igrača sa ozbiljnim NBA minutima + Šrudera koji do skoro imao NBA ugovor + kvalitetne domaće igrače + su domaćini. U suštini oni su favoriti od samog starta.

Kako prijatno i lako klizi u dušu prezir prema ciganskim reprezentacijama, i sleže se u tihu podršku švabama, sasvim prirodno, spontano, mekano