Prijava

Izvinjavam se dragim članovima vukajlije što sam im ovih godina bivao težak i neporan, ulazio sa njima u bespotrebne rasprave, ponižavao na svekolike načine i čak ih ponekad psovao i nazivao pogrdnim imenima. Izvinjavam se za sve suvišne i nepotrebne reči kojima sam im oduzeo vreme - a da im ništa nisam dao zauzvrat, izvinjavam se na oholosti koju ničim nisu zaslužili. Izvinjavam se naročito

Kaizenu, Gambiju, Stratimiru, Hotulu i nekolicini drugih članova koji su odavno neaktivni na sajtu, te sumnjam da bi im ovo obraćanje uopšte moglo išta značiti.

Izvinjavam se i na ovom Boris Tadić izvinjenju ako je nekoga iznerviralo i donelo mu neraspoloženje. Gledaću da se naučim na učinjenim greškama i slabostima i ubuduće, ako budem uzimao učešća na forumu ili bilo gde drugo, budem bolji.

Bog Otac Sapsitelj će ti oprostiti ako drugi već ne mogu, jer on svima oprašta, čak i Vukajlijašima. Ameno!

No hard feelings,bro.

hvala, zaista što se tiče suvišnih reči preljevalo je, glava me zabolela čitajući postove.

M E L K O R

Kakvo samo-službovanje i samoljublje: čujte vukajlijaši, prek sam ja, težak, obremenjen, stišnjen podno ovih redaka k’o Atlas pod svodom; ako šta kane sa znojnog mi lica ne zamerite, sav žuč ostaje ipak meni...

Zato vam se izvinjavam, u sili svoje zamisli ja vas ponizih. Ne trebuje carstvo neljudima - vako da se pred svijetom ruže!

Neka, nečastivi, mirotočivi melkore, neka to, nemoj se saginjati pašće kugla i sjebaće nas sve

:) Zapravo tema je za sve autore, ako imaju zbog nečega nekome da se izvine. Ja sam samo postovao prvi, i stojim iza svake reči, najiskrenije. Nije vek lako izviniti se.

Dobro sastavljen post btw, rečit si čovek.

Izvinjavam se sto sam poslao kurac sestri u pvt koji je kasnije zavrsio na forumu. Nisam mogao znati da mi je anonimna autorka sestra.

Okačio si majmunoliku pozu sa fimoznim kurcem, u suludom tripu da si obdaren.

Posle si plakao kajzenu da se tema gde se prozivaš zaključa.

To da uđe u zapisnik.

A verovatno si slao i sestrama, ali to nije tema sad jbg.

Druže taj kurac kakav god da je duplo je veći od mog tako da za mene je obdaren

Izvinjavam se što sam bio seljak većinom

Izvinjavam se sto sam poslao kurac sestri u pvt koji je kasnije zavrsio na forumu. Nisam mogao znati da mi je anonimna autorka sestra.

LOOOOOOOOOOOL

JEL TI POMERA DUPE JA ZNAM DA JA BIH HAHAHAHAHAHHAHA

dusane da ali to je bio samo neslani sketsch

...

nadam se.

Tilmo jesi bio po onim niškim grupama za gole ženske?

GOLE ZENSKE
O
L
E

Z
E
N
S
K
E

Opet vam se neka picka usrala u zivot, pa po koji put majku mu

Izvinjavam se na svim banovima. A bilo ih je.