Prijava

pišaj po milogorštinama

Kad su Amfilohije i Joanikije našli pravog Srbina i pobedili gamad, df pokazuje pravo lice i minira Krivokapića više nego što je Mila ikad.

au koji promasaj.

ova dvojica svakako jesu govna, to se slazem (Mandic i Knezevic)

Ne postoje dve Srbije, postoji minimum sedamnaest Srbija, ja sam konkretno neka nihilistička Srbija, želeo bih da nestanemo, al ne ono autošovinistički, nego eto da nas anektira neko, i da skroz izgubimo identitet. Bez ubijanja, ako bi moglo

Па брт, нас ко год би анектирао тај би нас капирам затро у потпуности, јер сви нас јебено мрзе у околини, осим можда Румуна.

Pa brt zamisli koji je logisticki poduhvat da pobijes 6 milki ljudi, bolje ponudi beneficije konvertitima i to je to

Коме који туки и требамо да би нас анектирао. Ми нисмо држава, ми смо социјални експеримент који је кренуо по злу.

Pa brt zamisli koji je logisticki poduhvat da pobijes 6 milki ljudi

Heinrich Himmler liked this

lol ljudi koji dižu krivokapića u nebesa. pa ne zna se ko je veće govedo, on ili ovi iz DF. kad ćemo da naučimo da ne verujemo političarima?

Па брт, нас ко год би анектирао тај би нас капирам затро у потпуности, јер сви нас јебено мрзе у околини, осим можда Румуна.

zli jezici bi rekli da je malo i do nas

kao ono kad kukamo kako se 16 nacija izrodilo iz srpstva, pa brate sta to govori o tvojoj naciji ako na svakih 30 godina jedna grupa ljudi oce da izgradi svoj identitet

mislim da su vojvodjani sledeci na redu, sreca zasad da su picke

hahahaha za to si u pravu sevaste, ukidanje AP Vojvodina pod hitno

zli jezici bi rekli da je malo i do nas

Мој језик би рекао да је баш подоста до нас, само нисам сматрао за потребно да то наглашавам.

Zoran Kesic uhvacen u gej aferi

Neuporedive stvari, ako mene pitate. Kesić je jedna bezopasna pojava, a SNS je kancer društva koji progresivno napreduje kako vreme odmiče i protiv koga se može boriti samo istinom, pravdom i ljudskim dostojanstvom.