Prijava

Umro si. Pera će ti dati život iz početka, ali pod jednim uslovom. Sin mora da ti bude ili aktivan drugosrbijanac, liberalac, borac za gej brakove.... ili botina i ljudska slina. Šta biraš i zašto?

Odbio bi život i ostao u carstvu nebeskom, zajeban je ovo cirkus.

Ботина. Јесу ретарди и иду на курац, ал су ипак мање зло. Данашњи "либерали" су рак људског друштва.

Додуше ови домаћи су још неки бенигни тумор, ал не треба их потцењивати само зато што је прва група тренутно јача, укупан потенцијал за срања им се не може поредити уопште

odgovor se namec, boje da pusi kurceve nego da bude David.

Nzm sta je drugosrbijanac ako moze prevod za nas iz civilizacije

Drugosrbijanac je autošovinista. Model ponašanja Zoran Kesić otp.

Nisam stekao takav utisak o kesicu, ne gledam tv jbg, video par klipova na yt i jedino sto sam video je da smara i da je neduhovit. Mozes li da objasnis sto mislis da je kesic autosovinista?

Bilo koja emisija , svaka je prepuna antisrbizma. Svakako, ovo ti je možda najočigledniji primer:
https://youtu.be/wcsksJEmPtw

Evo iskocilo mi ovo, da ne gledas ceo snimak. I za Oluju je srao, ali ns sig jel ima ovde
https://youtu.be/xhbwRD8hcQk

Na stranu to sto je kesic neduhoviti smor kome njuzovci pisu emisiju i da u svakom intervuu mozes da zakljucis koliki je debil u vecini ovog izvucenog je u pravu
Elem ja bih izabrao da ostanem riknut ljudi su generalno prevelika govna da bih pozeleo da zivim ponovo

Mozda eventualno ko neka zivotinja ne domaca zbog gore navedenog

Realno sve je na mestu sto je rekao

U ovom drugom, najjace da cu da gledam klip od sat vremena

Biram da bude furundzija i drugosrbijanac ili kako vec oces, ne moze da bude izdajnik i antisrbin toliko koliko srpske patriote mogu da useru srpski narod, i duhovno i materijalno. Svi kojima su bila puna usta srpstva u zadnjih 30 godina u javnom diskursu su to srpstvo debelo naplatili, a narod je najjebo, od Krajine do Kosova. Ljudi koji bili na Kosarama ili pod zemljom ili s nekim gadnim poremecajima od tog pakla u nehumanim uslovima, a oni koji ih slali obezbedili pokolenja za 200 godina.

Vukajlijaši su anti-srpski nastrojeni. Šta biste vi uradili zlatili se, kad su napali ustaše i šiptari, e hajte braćo srbi povucite se u beograd ovde smo bezbedni :33

Kesić kakvo god da je govedo ja nisam gluplje stavove u životu čuo od ovih vaših

Nacionalizam je poslednje utočište hulja. Patriotizam na drugoj strani je kul priča, ali u Srbiji gotovo da ne postoji. Desničari u regionu južne i istočne Evrope ne postoje, sve du to projekti komunjarske udbe i strani plaćenici. Uzmite primer hrvata šešelja kod nas.
Još očitije Crna Gora trenutno. Mandić i Knežević, direktni saradnici udbe i Mila Đukanovića, 30 godina su srali po srpstvu i CG i prodavali ga. Kad su Amfilohije i Joanikije našli pravog Srbina i pobedili gamad, df pokazuje pravo lice i minira Krivokapića više nego što je Mila ikad.

Kad vidim snimak u kojem su očito neke reči izvučene iz konteksta (i još se ponavljaju po nekoliko puta), mnogo gori utisak imam o onome ko proziva nego o onome ko se u tom snimku proziva.

Tako da je ovaj drugi snimak postigao kontraefekat.

Vukajlijaši su anti-srpski nastrojeni. Šta biste vi uradili zlatili se, kad su napali ustaše i šiptari, e hajte braćo srbi povucite se u beograd ovde smo bezbedni :33

Isto ko sto su junacki Crnogorci uradili '99 ;)