Prijava

Cela Francuska fudbalska liga

uvijek neugodna FK Vojvodina

Klipersi nisu cukić, jer su omraženi, imali rasistu vlasnika. Indijana je dejan cukić npr. Ali sadašnja, ne iz 90-ih

E ne može Nixi, dva prstena imaju tamo 60ih 70ih, kakva je to timčina bila, Vilis Rid, Klajd Frejzer, Dejv Debušer, Bil Bredli, jedan od najboljih skakača ikada Džeri Lukas, Fil Džekson, kod druge titule Erl Monro. Pa čak i devedesetih pravili sranja sa Juingom i Starksom. Upućujem oštru protestnu notu cukićivanju njujork nixa.

Ne mogu niksi jbg, imali su sprivela sa rečenicom "hocu vecu platu, moja deca gladuni"

U evroligi Efes, definicija cukića

Klipersi nisu cukić, jer su omraženi, imali rasistu vlasnika. Indijana je dejan cukić npr. Ali sadašnja, ne iz 90-ih

Ne mogu niksi jbg, imali su sprivela sa rečenicom "hocu vecu platu, moja deca gladuni"

pa jebem li ga, gledam da ne pomenem denver i memfis grizlis i ostale bottom feedere, da ipak ima kao neku tradiciju, a opet ne izaziva nikakvu emociju kad pomenes.
aj niksi... mozda vise ocekujem nego sto jesu pa zato.

al klipersi jesu. po meni tezak dejan cukic. vanabi lejkersi.

filadelfija 76 mi takodje vuku na to, da im nije ajversona.

Dati nečemu epitet Cukića je previše subjektivna stvar. Spomenuli ste Valensiju, ali Valensija u PES 6-ici ima Hoakina i Visentea, i sama ta činjenica ih je meni zauvek sačuvala od toga da postanu Cukići.

pa i bruklin nets jebi ga.

Dati nečemu epitet Cukića je previše subjektivna stvar.

znam, ali nekako sam se iskenjao ovde i skroz se propustila FC Bolonja, koja je po svim merilima, u svim sportovima objektivno Dejan Cukic.

Ja ne znam da li postoji klub koji je toliko dugo mogao toliko da bude posred tabele vise od Bolonje.
Ni da ispadne, ni da se umesa pri vrhu. Nista jebeno, kao da ne postoje, a tipa 100 god su u italijanskoj prvoj ligi, nikad ispali

ALI HULIO RIKARDO KRUZ I SINJORI REEEEEEEE

treba dosta stvari da se uklopi... da ne bude nikad nijedan bas upadljiv igrac, da dresovi/grb budu totalno nemastoviti, da ime tupavo, da bude neki 3.-5. grad po velicini, da nikad ne bude upadljivi underdog, da nikad ne bude favorit, i da tako drzi decenijama. ukratko, Bolonja.

i Valensija. jbg bombas.

Recimo Borusija Dortmund ima skroz potencijala da bude Dejan Cukic, al nije. U nekim trenucima imala konkretno jak tim.
Plus pomaze sto su im dresovi prvi bili ko putarska odeca da ih vidis u mraku, pa su po tome karakteristicni i vidjali su se, lozili se klinci. Nisu neke tupave kombinacije tipa bela majca crn sorc ili tako neko sranje.

https://classic-shirts.com/eng_pl_2000-01-VALENCIA-C-F-SHIRT-L-170663_1.jpg

pogledaj ovo jebeno. konferencija racunovodja, prijateljska utakmica za pomoc deci na kosovu, divcibare 1998.

presavij po linijama

Lion koji vezao sedam titula u francuskoj tamo 2000tih i imao Žuninja koji je igrač sa najviše postignutih golova iz slobodnjaka ikada. Po meni to ne može da bude cukić, ALI poštujem tvoje mišljenje iako se sa njime ne slažem.