Prijava

ok, nije lion, tu ga malo preterujem posto sam se ispucao. plus lion kao grad konkretno lepo mesto. povlacim to.

Al Mancester City jeste dejan cukic, bar iz moje perspektive. Ko ga jebe. mogu budu sampioni, mogu da imaju dobar tim sad, al ih jebe sto dele ime. Treba im jos jedno 40ak trofeja da prestanu da budu to.

To je ona fora kad italijani krenu da pricaju kako su Torino ili Djenova klubovi sa tradicijom i dusom, a Juventus i Sampdorija su samo suplji projekti.

Ko bombas kad krene da poredi partizan i zvezdu u fudbalu :)

brate jeste da su ispali iz premijera ali dugo vremena mi je FC Sunderland bio cukićast.

jebem li ga kako funkcionise sve to, al zvezda sad kao neko mudo u kosarci, jak klub, jedenje govana, izadju u evropu, da skupe najbolje kosarkase u evropi, zavrsili bi posred tabele, nista.

partizan, malo da se sastave, skupe 4-5 18godisnjaka, eto ih u vrhu evrolige. sa slabijim timom.

isto tako u fudbalu. partizan dodje prvi do lige sampiona, lozenje, evropski partizan i ta sranja, jebu ih prosecni/slabiji evropski klubovi kako stignu. utisak - dejan cukic, prosli neki osrednji tim u kvalifikacijama na penale, bas bilo kul.
zvezda izadje prve godine u evropu, kvalifikuju se, veci supak nego sto je partizan bio, pobede liverpul.

ima nesto tu sto je vezano za neku tradiciju i ta sranja.

Nije siti cukić, omražen je, plastika blabla itd

Sunderland je cukić

FK Smederevo, bivsi SARTID. Iskljucivo zato sto je i u svom hajlajtu kada su igrali kvalifikacije za ligu sampiona imali ofrlje 20-30 navijaca. Celo Smederevo je islo na stadion, gledalo tekme, ali se niko nije palio na njih. Bukvalno kao Cukic. Dodju mu na koncert, bude svima OK, ali zaborave da su bili cim sednu na pivo posle koncerta.

Dodju mu na koncert, bude svima OK, ali

ko bre dođe

Na trg mu vazda dodje ljudi

Zenit, CSKA, Dinamo Kijev...

Liverpul je jebeno

Они су ми више Ђура и морнари, у смислу да бих волео да гледам како умиру. Са свим жабарским клубовима о истом трошку.

Stutgart, Hamburger, Hanover isti kurac sve.

Dinamo Kijev dejan cukić? E svašta

Овај Њукасл Мајка Ешлија је баш неки прототип Дејан Цукић екипе....

Real Madrid od pre par godina kad su vezali 3 lš. E to je bila parada Cukića: Kazemiro, Asensio, Marselo, Varan, harizma jednog profesora računovodstva Ekonomske u Vranju pred penzijom